banner461
banner195

Feralan : Bu oyun çok büyük ...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan “Bu oyun çok büyük. Halkımız bu oyunun cevabını sandıkta verecek” dedi.

Feralan : Bu oyun çok büyük ...!
28 Mart 2014 Cuma 17:48

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan, ülkenin büyümesinden memnun olmayanların bin bir türlü oyunlarına şahit olduklarını ifade ederek, “Türkiye’yi aynı Ukrayna’da olduğu gibi parçalamak istediler. Ukrayna’nın kalbi olan Kırım’ı aldılar Rusya’ya bağladılar. Biz de Gezi olaylarıyla başlattıkları bu süreçte başarısız olmalarının tek sebebi Başbakan’ın Afrika’dan dönüşünde sabaha karşı hava alanında 500 bin kişi karşıladı. Bu insanları silah zoruyla olsa toplayamazsınız. Bu karşılama bir takım insanları korkuttu” diye konuştu.

Önümüzdeki seçimlerin Türkiye istikrarının devam ettirebilme seçimi olduğunu belirten FERALAN, “Bu oyun çok büyük bir oyun. Eğer bu şekilde inanırsanız hepinize ayrı yük düşüyor. Sadece oyunuzun şekli değil vereceğiniz veya vermeyeceğiniz oydan da sorumlusunuz. Çocuğumuzun geleceği açısından oyunuzdan sorumlusunuz. Bu seçim yerel seçim değil. Zaten anketlere göre Nevşehir Belediye Başkanımız da değişmiyor. Bizim bu seçimlerde amacımız çok fazla oy alıp bu oyuncuların oyunlarını bir daha bozmak. Başbakanımız bu güne kadar bizleri hiç bir şekilde kandırmadı. Söz verdiği her şeyi yaptı ve yapamayacağı hiçbir şeyin de sözünü vermedi” dedi.AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan,Biz 2023 hedeflerine emin adımlarla gittiğimiz bu yolda ne kadar engel varsa millet olarak biz cevabımızı sandıkta vereceğiz. Artık muhalefette milletin onlara tekrar mührü vermeyeceğini anladı. Ya darbe yapacaklar ya da hile. Darbeyi denediler, başaramadılar. Artık son çare sandıkta hile yapacaklar. Ama milletimiz oyuna gelmez” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haklisınız - 4 yıl önce
adayları acıklarkende oyun cok buyuk dü.dogru milletimiz oyuna gelmez......
Avatar
bostan - 4 yıl önce
sayın vekil bu kadar tayin yaparsan herşey olur.
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Sayın vekil paralelin nevşehir in yönetimine sızmış dangalakları ne zaman temizliyeceksiniz
Avatar
nevsehirli - 4 yıl önce
evet sayin vekilim adaylari aciklarkende oyun cok buyuk degilmiydi? ne diye koydurdunuz hasan unveri? memlektte adam evladimi kalmadi? ak parti olarak hepiniz vebaldesiniz, allah sizden bunlarin hesabini sorar birgun... insallah tum nevsehirlide gorur.. allah buyuk..
Avatar
Rıza - 4 yıl önce
vekilim siz burdamıydınız görüntünüz yok ses cızırtılı yakında ikinci sandıkta konulacak göreceğiz milleti küçük görenleri
Avatar
:)) - 4 yıl önce
sizi endişeli gördük sayın vekil?
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
merak etmeyin bu oyun elbette bozulacak.bu güne kadar kol kola diz dize olduğunuz müslüman kılıklı cemaat ile neden düzen bozuldu? her şeye tamamda o kadar hırsızlıklar ayakkabı kutusundan çıkanlardamı oyun.tek adamlık ne zaman bitecek peki tayipden başkası konuşmazmı akp de sizleri neden seçip gönderdik sizin hiçmi kendinize ait fikriniz sözünüz olmaz.seçim haricinde ne zaman göreceğiz sizleri memlekette.
Avatar
nevşehir için - 4 yıl önce
hasan paşa minare vekilde kılıfı minareyi çalan kılıfını hazırladı bi bunlara bakıyom birde tayyip erdoğana üzülüyorum tayyip erdoğana bunlar yatıyo adam hastalıktan yıkılıyo hep tayyip erdoğan diye verdik oyları ama bu seçimöyle olmıcak varola mehmet varola vereceğim