banner461
banner195

Feralan:“Biz Türklüğümüzle her zaman gurur duyuyoruz“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan,Terör için çözüm sürecinde amaçlarının silahların bırakılması, terörün sonlandırılması olduğunu, fakat halkın asılsız iddialarla kafasının karıştırıldığını savundu.

Feralan:“Biz Türklüğümüzle her zaman gurur duyuyoruz“
13 Nisan 2013 Cumartesi 14:39

banner143
banner134

 Bu süreçte kendilerine bir çok iftiraların atıldığını, AK Parti'nin Türklükle bir problemi varmış gibi gösterilmeye çalışıldığını dile getiren Feralan,"Milletimizin kafası karıştırılmak isteniyor, AK Parti'nin Türklükle problemi varmış gibi gösterilmeye çalışılıyor. Bu milletten yüzde 50'ye yakın oy almış bir partinin nasıl Türklükle problemi olur. Bu akıla, mantığa aykırı. Biz Türklüğümüzle gurur duyuyoruz" dedi.

 

Feralan, iktidar olarak yaptıkları her uygulamada önce sivil toplum kuruluşlarıyla fikir alış verişinde bulunduklarını ifade ederek, çözüm sürecini de böyle götürdüklerini ifade ederek, "yaptık oldu" oldu mantığı ile hareket etmeyen, meclisteki komisyon çalışmalarında dahi diğer parti temsilcilerinin fikirlerini dinleyen, demokratik bir yapıya sahip olduklarını anlattı.

 

Türkiye'nin kaynaklarının 30 yıldır teröre aktarıldığını ancak süreç başarıyla tamamlandığında bu kaynakların halkın refahı için kullanılabileceğini söyleyen Feralan, "Daha dün şehit verilmesinden şikayetçi olanlar bugün terörün bitirilmesinden şikayetçi. Bu 30 yıllık süreçte ülke kaynaklarımızın büyük kısmı terörle mücadeleye aktarıldı. Biz terör bitsin bu kaynakları insanımıza aktaralım onların refahı için kullanalım istiyoruz" şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
evet sayın vekilim pkk ya hoş görünmek için türklükten taviz veriyorsunuz başbakanın ağzından hiç türk milleti yada atatürk sözlerini duydunuz mu unutmayın sizler meclise türk milletinin oyları ile gittiniz bizim zorumuza gidende bu