banner461
banner195

Feralan’dan Hayırseverlere Vefa

TBMM Genel Kurulu'nda, Adalet Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor. 2014 Bütçe Görüşmelerinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, nüfus artışı ve sanayileşmeye paralel olarak enerji ihtiyacının da arttığını söyledi.

Feralan’dan Hayırseverlere Vefa
17 Aralık 2013 Salı 10:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) TBMM Genel Kurulu'nda, Adalet Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri devam ediyor.

2014 Bütçe Görüşmelerinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, nüfus artışı ve sanayileşmeye paralel olarak enerji ihtiyacının da arttığını söyledi.

Enerjiye olan talebin orta ve uzun vadede de artacağını belirten Feralan, bu nedenle yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının artırılmasına yönelik çalışmaların Ak Parti döneminde ivme kazandığını anlattı.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili A.Erdal Feralan, TBMM Genel Kurulunda yapmış olduğu konuşmasında Üniversitemiz yapımına emeği geçen hayırseverlerimizin isimlerini zikretmesi karşısında gösterdiği Vefa Nevşehir kamuyounda büyük takdir topladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Âlimi - 4 yıl önce
Ilgili kurumun bütçe görüşmesi ile hayırseverlerimiz arasında bir bağlantı kuramadım. Bilen varsa anlatısında, bilgilenelim.