banner461
banner195

Fikri Sağlar Nevşehir’e Geliyor

1 Kasım erken seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez yönetiminin Nevşehir Ziyaretleri aralıksız sürüyor.

Fikri Sağlar Nevşehir’e Geliyor
16 Ekim 2015 Cuma 12:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 1 Kasım erken seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez yönetiminin Nevşehir Ziyaretleri aralıksız sürüyor.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş’ın Nevşehir teşkilatını, Avanos ve Özkonak’ı ziyaretlerinin ardından bu kez hafta sonunda CHP MYK Üyesi Fikri Sağlar Nevşehir’e geliyor.

CHP Mersin Milletvekili ve MYK Üyesi Fikri Sağlar, 18 ve 19 Ekim 2015 tarihlerinde iki gün süreli bir ziyaret programı için ilimizde bulunacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Mersin Milletvekili ve aynı zamanda MYK Üyesi Fikri Sağlar’ın 18 Ekim Pazar günü Saat 14.00’ten itibaren Nevşehir’e bağlı Derinkuyu, Ürgüp ve Gülşehir ilçelerinde ziyaretlerde ve seçim çalışmalarında bulunacağını söyledi.

Geceyi Nevşehir’de geçirecek olan Sağlar, 19 Ekim Pazartesi günü ise İl Merkezi ve Acıgöl ilçelerinde ziyaretlerde ve seçim çalışmalarında bulunacak.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.