banner461
banner195

Gençlik Merkezi 2014 Şubatta Faaliyete Geçecek

Nevşehir de Gençlik Merkezi 2014 Şubatta Faaliyete Geçecek...

Gençlik Merkezi 2014 Şubatta Faaliyete Geçecek
25 Kasım 2013 Pazartesi 22:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de inşası süren ve yakın zamanda tamamlanarak faaliyete geçirilecek olan Gençlik Merkezinde gençler kültürel, sosyal ve sportif anlamda büyük bir imkana daha kavuşmuş olacaklar.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini kaydeden İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençlik merkezinin yeni binasının faaliyete geçirilmesiyle birlikte ilimiz gençlerinin çok büyük kültürel, sosyal ve sportif   imkana kavuşacağına değindi.

Kasım ayının son günleri itibariyle % 75 seviyelerine ulaşan yeni gençlik merkezi binasında konferans salonu, halk oyunları salonu, iş derslikleri gibi sosyal donatıların da bulunacağını kaydeden Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Mustafa Ünlüer, “Yeni gençlik merkezimizle birlikte ilimiz gençlerine içerisinde saatlerce vakit geçirebilecekleri güzel bir ortam hazırlamayı planlıyoruz. Böylece gençlerimizi kötü alışkanlıklardan da geri durmaya yönlendireceğiz” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakan Gezer - 5 yıl önce
gençlik merkezi müdürümüz eser beye yürekten teşekkür ediyorum bu faliyetlerinden dolayı. mustafa bey kozaklıda arıtma tesisi yapsalar onu bile sahiplenecek....