banner461
banner195

Genel Merkeze Boylarını Gösterdiler Ama…

Nevşehir tarihinin en sessiz seçim propaganda dönemini yaşıyor. AK Parti, MHP ve CHP’nin yanı sıra ilimizde teşkilatı bulunup milletvekili adayı çıkaran partiler bir bir Parti genel merkezlerinin aday tanıtım programlarına katılırken ne yazık ki Nevşehir’deki seçim sahnesine çıkabilmiş değiller.

Genel Merkeze Boylarını Gösterdiler Ama…
06 Ekim 2015 Salı 15:21

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir tarihinin en sessiz seçim propaganda dönemini yaşıyor. AK Parti, MHP ve CHP’nin yanı sıra ilimizde teşkilatı bulunup milletvekili adayı çıkaran partiler bir bir Parti genel merkezlerinin aday tanıtım programlarına katılırken ne yazık ki Nevşehir’deki seçim sahnesine çıkabilmiş değiller.

Hafta sonunda üç partinin birden Parti genel merkezlerince düzenlenen aday tanıtım programları vardı. BTP, BBP ve SP adayları partilerinin düzenlediği aday tanıtım programlarında boy gösterdiler. Ya Nevşehir’de ne zaman, ne yapacaklar derseniz onlardan başkası bilmiyor şimdilik.

Bağımsız Türkiye Partisinin adayları İkbal Erdoğan, Süreyya Baytürk ve Menderes Kestiren, Büyük Birlik Partisi adayları Yavuz Başaran, Ali Kolbaşı ve Ramazan Başer, Saadet Partisinin adayları Uğur Keleş, İsmail Metin Güven ile Ali Merve Işık Parti genel merkezlerinin aday tanıtım programında boy gösterdiler. Ancak boylarını Nevşehir’de henüz gören olmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.