banner461
banner195

Gizligider, 1 Kasım Seçimlerinin Önemine Dikkat Çekti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, siyasi hayatında katıldığı ilk Arabesk müzik içerikli radyo programında 7 Haziran seçimlerinden bugüne ülkenin geldiği noktaya dikkat çekerken, 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve Nevşehir için önemine dikkat çekti.

Gizligider, 1 Kasım Seçimlerinin Önemine Dikkat Çekti
15 Ekim 2015 Perşembe 18:07

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, siyasi hayatında katıldığı ilk Arabesk müzik içerikli radyo programında 7 Haziran seçimlerinden bugüne ülkenin geldiği noktaya dikkat çekerken, 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve Nevşehir için önemine dikkat çekti.

Kapadokya FM Radyosunda Haber Sorumlusu ve Gazeteci Ali Çamur’un haftanın 7 günü yaptığı Arabesk müzik ağırlıklı Gece Olunca isimli programına konuk olan AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı, 24. Dönem Milletvekili Ebubekir Gizligider, ülkede yaşanan terör olaylarının, yaşanan istikrarsızlığın önüne geçebilmek için her bir oyun büyük önem taşıdığının bilinciyle seçim çalışmalarını sürdürdüklerine değindi.

AK Parti’nin ülke gerçeklerine uygun olarak hazırladığı seçim bildirgesini erken seçimde sandık başına gidecek tüm seçmenlerin iyi tahlil etmesi gerektiğine de dikkat çeken AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Gizligider, programın sonunda Merhum Neşet Ertaş’ı da anıp Açma Zulüflerin isimli parçayı ailesine ve tüm Nevşehir halkına armağan etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.