banner461
banner195

Gizligider 2014 Yılı Türkiye İlerleme Raporu Değerlendirme Toplantısına Katıldı

AB Komisyonu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Türkiye İlerleme Raporu, Türkiye’nin AB Stratejisi AB, Dışişleri ve Türkiye Adalet bakanlığı ile Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından gerçekleştirilen toplantıda değerlendirdi.

Gizligider 2014 Yılı Türkiye İlerleme Raporu Değerlendirme Toplantısına Katıldı
20 Ocak 2015 Salı 19:12

banner143
banner134

AB Komisyonu tarafından yayınlanan 2014 Yılı Türkiye İlerleme Raporu, Türkiye’nin AB Stratejisi AB, Dışişleri ve Türkiye Adalet bakanlığı ile Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından  gerçekleştirilen toplantıda değerlendirdi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili TR-AB Karma Parlamento Üyesi Av. Ebubekir Gizligider Konuya ilişkin olarak ww.fibhaber.com a yaptığı açıklamada,Türkiye’nin AB Stratejisi AB, Dışişleri ve Türkiye Adalet bakanlığı ile Avrupa Parlamentosu (AP) 2014 Taslak İlerleme Raporunu değerlendiriyoruz... AP Türkiye Raportörü yanısıra, güncel konular ile AP 2014 Türkiye İlerleme Raporunu tartıştık. Verimli bir toplantı oldu dedi.


2014 Taslak İlerleme Raporu AK Parti Siirt Milletvekili Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Başkanı, Arif Demirkıran, Ak Parti Nevşehir Milletvekili TR-AB Karma Parlamento Üyesi Av. Ebubekir Gizligider AB Uyum, Karma Parlamento ve Milli Savunma Komisyonları Üyesi ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin inde katıldığı toplantıda değerlendirildi.

İlerleme Raporu’nun esas itibariyle dengeli ve objektif olduğunu belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, bu yılki Raporun Türkiye’nin AB üyelik sürecindeki kararlılığını teyit ettiğini ve ülkemizdeki reform çalışmalarının da rapora olumlu bir biçimde yansıdığını ifade etti.

Gizligider, her yıl olduğu gibi bu yıl da Raporun içerisinden makul ve yapıcı eleştirilerin dikkatle not edileceğini belirterek, Raporun Türkiye'nin AB sürecinde gerçekleştireceği reform çalışmalarında yapıcı bir unsur olarak kullanılacağını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandass - 3 yıl önce
bızım vekile bak yaa nelerde yapıyormus tayın ısını bıraktımı yoksa
Avatar
aslan - 3 yıl önce
sayın vekil bir dönem sonra bakan olacak kişi sen olmalısın bu işlerde çalışanlar mutlaka bir yerlere gelmiştir gelir
Avatar
bravo - 3 yıl önce
bravo vekilim şehirimizden senin gibi ülke sorunlarına kafa yorulan ortamlarda bulunan birisinin bulunması gurur verici. ama şu hasana takılmayacaktın o seni törpüledi. bir yıl once herşeyinizi ortaya koyduğunuz adam vekil adayı olarak karşınıza çıktı. ama olamaz merak etme bu da ders olur umarım
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
falan filan... ne yaptın nevşehire de ne yapacan memlekete???