banner461
banner195

Gizligider “30 Mart’ta Tüm Dünyaya Bir Mesaj Vereceğiz”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 30 Mart gecesi tüm dünyaya Ak Partinin önemli bir mesaj vereceğini, Türk Halkının kendi hür iradesiyle Ak Parti iktidarına güvenini tüm dünyanın bir kez duyacağını dile getirdi.

Gizligider  “30 Mart’ta Tüm Dünyaya Bir Mesaj Vereceğiz”
17 Mart 2014 Pazartesi 17:55

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider

“30 Mart’ta Tüm Dünyaya Bir Mesaj Vereceğiz”

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 30 Mart gecesi tüm dünyaya Ak Partinin önemli bir mesaj vereceğini, Türk Halkının kendi hür iradesiyle Ak Parti iktidarına güvenini tüm dünyanın bir kez duyacağını dile getirdi.

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük kasabasında Ak Parti seçim bürosunu ziyaret eden Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider gösterilen yoğun ilgi için teşekkür etti.

Gizligider Milletvekili olarak hizmet için çalıştıklarını belirterek, "Sadece Yazıhüyük'te, Derinkuyu'da, Nevşehir'de değil, yurdumuzun herhangi bütün ili, ilçesi ve beldesinde, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde seçilecek olan belediye başkanları, hangi partiden olursa olsun, hepsi kardeşimizdir. Başkanlara, parti rozetine bakmadan eşit davranacağız. Dolayısıyla tüm aday kardeşlerimize başarılar diliyorum. Artık Tüm şehir ilçe ve beldelerimizde başkan adaylarımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Yapılan çirkin oyunları halkımız 30 Mart 2014 Pazar Günü sandık başında kendi hür iradeleriyle bozarak bu oyuna son vereceklerdir. Başkan adaylarımızda ilçe ve beldelerine en güzel hizmetler için çalışacaklar. Bizde onlara her zaman olduğu gibi sahip çıkarak destek vereceğiz. O tarihte, tüm dünyaya da bir mesaj vereceğiz. Eğer ülkede bir sorun varsa bunun üstesinden gelecek olan da yine o ülkede yaşayanlardır. Dışarıdan yapılacak müdahalelere gerek yok. Çünkü biz kendi yaramızı sarmasını biliriz. Hiç kimsenin müdahalesine gerek yok" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan sece - 4 yıl önce
sn.gizligider ben akp ye oy verecekcım chp lıyım ama dun bı konusmanızda döneklıkten bahsetmişsiniz sizce ben dönekmı olurum size oy verırsem
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
çok komik oluyor irade derken sanki genel seçimmiş gibi koşturmaca vekillere yazık blediye başkanları başarılı ve yıpranmamış olsaydı bu kadar zor olmazdı çok zor olacak ak belediyeler gitti gidiyor
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Durmak yol devam inşallah
Avatar
Cin Ali - 4 yıl önce
gizli geldin gizli gideceksin,
ne idim ne oldum diyeceksin,
bembeyaz kefeni giyeceksin,
hakka hesabın vereceksin.

sanma ki verdin aldığın oyun hakkını,
imam verecek başında talkını,
memnun edemediysen halkını,
hakka hesabın vereceksin.