banner461
banner195

Gizligider Demokrasi Nöbetine Kızılay’da Devam Ediyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER, Demokrasi nöbetine ara vermeden devam ederek, Başkentte Kızılay meydanını dolduran Ankara’lılara hitap etti.

21 Temmuz 2016 Perşembe 14:28

banner143
banner134
Milletimizin iradesine darbe vurmaya çalışanlara karşı dur diyen Nevşehir’li hemşehrilerinden helallik alarak meclis çalışmalarına katılmak üzere Ankara’ya giden Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, demokrasi nöbetine ara vermeden devam ederek Kızılay meydanını dolduran Ankara’lılara hitap etti.

Nevşehir’li hemşehrilerinin selamını Ankara’lılara ileterek sözlerine başlayan GİZLİGİDER, Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi Kabe-i Muazzama’da, Medine-i Münevvere’de, Kudüs’te, Bağdat’ta, Şam’da ve İslam dünyasının her bir noktasında Ümmet-i Muhammed’in son kalesi olan ülkemiz için dualar edildiğini belirtirken, ‘Allah’tan başka güç yoktur, Allah büyüktür’ nidalarıyla dua eden milletimizin, ülkemizin birliğine kast eden alçakların emellerine ulaşmasına engel olduğunu ve başlayan tutuklamalarla bu rezillere gereken tüm cezaların verileceğin söyledi.
GİZLİGİDER, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatıyla ülkemizin her köşesinde milletimiz 6 gündür meydanlarda nöbete devam ettiğini söylerken, kendilerinin de mecliste ülkemizin birliğine kast eden bu alçaklara karşı üzerlerine düşen vazifeye hazır olduklarını, beyaz gömleklerini kefen bilerek gerekirse şehid olmaya hazır olduklarını belirtti.
Haçlı seferleriyle, darbelerle ve 40 yıllık PKK terörüyle ülkemizi bölmeye kalkışanların başarılı olamadığını belirten GİZLİGİDER, yaşanan bu alçakça darbe kalkışmasının da başarısız olduğunu ve bu kalkışmaya karşı genci yaşlısı, kadını erkeği ülkemizin meydanlara inmesinin de ülkemizin geleceği açısından hayırlara vesile olmasını dilediğini söyledi.
Kızılay meydanına gelen binlerden helallik isteyen GİZLİGİDER, herkesi Allah’a emanet ederek sözlerini noktaladı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.