banner461
banner195

Gizligider : Derinkuyu'da Hiçbir Adaya Söz Vermedik

Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayramının 3. günü Derinkuyu İlçe Teşkilatını ziyaret ederek bayramlaştı. Daha sonra da kahveleri gezerek vatandaşlarla bayramlaştı.

Gizligider : Derinkuyu'da Hiçbir Adaya Söz Vermedik
19 Ekim 2013 Cumartesi 13:46

banner143
banner134

 MİLLETVEKİLİ GİZLİGİDER, DERİNKUYUDA HİÇ BİR ADAYA SÖZ VERMEDİK

Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider Kurban Bayramının 3. günü Derinkuyu İlçe Teşkilatını ziyaret ederek bayramlaştı. Daha sonra da kahveleri gezerek vatandaşlarla bayramlaştı.

Milletvekili Gizligider’i İlçe Teşkilatında; İlçe Başkanı Serdal Pala, Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, AK Parti eski ilçe başkanları ve yerel seçimlerde aday adayı olan Serdal Pala, Ömer Varol ve Büent Aksoy, Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen, Derinkuyu Esnaf Sanatkârlar ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı ve partililer karşıladı.
Gizligider burada yaptığı konuşmada yaklaşan yerel seçimler üzerinde durarak, “Derinkuyu’da yitiğimizi bulacağız” dedi.

   

AK Parti’de Aday adaylarının Kasım ayının ortalarında açıklanabileceğine dikkat çeken Gizligider, “Aday adayları için bugüne kadar hiç kimseye söz vermedik. Derinkuyu’da oyumuzu, gücümüz açısından bir sıkıntımızın olmadığını düşünüyorum. Genel seçimlerde Derinkuyu’dan % 54 oy aldık, kimseyi dışlamadan çalışacağız ve inşallah kazanacağız. Burada bir seçimi kaybettiğimizde bunu başbakanımıza izah edemezik, bu bakımdan nefsanî hareket etmeyeceğiz. İştişareler sonucu adayımızı belirleyeceğiz” dedi. İlçe Başkanı Serdal Pala’da,” Burada birlik ve beraberliği görüyorsunuz. Sayın Milletvekilimize ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Osman Aytekin

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyu - 5 yıl önce
eğer serdar pala aday adayı ise ilçe başkanlığından hemen istifa etmeli nasılki ersan erkut aday adaylığını açıkladığı gün il başkanlığını bıraktıysa siyasi ahlak gereği serdar pala nında yarın itibarıyla istifa etmesi gereklidir
Avatar
sayın gizliidere - 5 yıl önce
derinkuyunun adayını sizmi yoksa ilçe teşkilatı ve bu partiye hizmet etmiş gerçek a.k.p.lilermi belirleyecek iyi düşünün sonra kafaniza vurmayin daha dünkü akp li̇lere di̇kkat edi̇n
Avatar
derinkuyu - 5 yıl önce
ne zaman ilçe teşkilatları ve taban belirlediki adayları ben aday adayıyım diyen bir insan nasıl hala teşkilatın başında ilçe başkanı olarak durur seçmenine saygısı olan bi yerde. atamayla gelmekmi kolay yoksa seçilmekmi seyredip göreceğiz
Avatar
Şehirli - 5 yıl önce
ne aday arıyorsunuz daha öncede
konmayan ahmet balci kendini ispat
etmiş bir başkan merde olursa olsun
tekrar kazanır.
Avatar
Katılıyorum kardeşim - 5 yıl önce @sayın gizliidere
katılmakla beraber serdar pala nın aday gösterilmezi demek derinkuyu da partinin intiharı demek
Avatar
hayalmdesin@hotmail.com - 5 yıl önce @sayın gizliidere
sen daha ak parti yazmasını bile bilmiyorsun fakat akıl vermesini iyi biliyorsun bu parti kimsenin babasının malı değil dede yadigarı baba yadigarı hiç değil partimize emeği geçmiş tüm ak partililerden de allah razı olsun biz partimizi başbakanımızı sevi yor ve kim cıkarsa cıksın partimizin ve adayımızın arkasındayız lütfen fesat ve fitnelere meydan vermeyin bu partiye gönül vermiş insanları da dünkü bügünkü gibi sıfat larla la bölmeye calı şan insan lar bu davanın bilincinde ve samimi olmayan insanlardır bunu böyle bilesiniz durmak yok yola devam sonuna kadar ak pati inadına ak parti.
Avatar
adnan demir - 5 yıl önce
fırsat mı bekliyorsunuz herhalde istifa etmiştir.hayırlı uğurlu olsun. tebrik ederiz serdal pala.
Avatar
yasin - 5 yıl önce @Katılıyorum kardeşim
senin serdal pala kadar mı emeyin var bu partıde kalkım ahkam kesiyorsun.sen bilmiyormusun bülent aksoyla kazanamıyacağını takmışınız bi at gözlüyü gözünüzün bir yeri gördüyü yok işiniz gücünüz fitne fesat üretmekten başka bişe deyil zaten bu kafaylada devam edin..