banner461

Gizligider, Enderun Vakfı'nın Pazar buluşmasına katıldı

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider Nevşehir programlarına devam ederken, Enderun Vakfı’nın davetiyle sabah sohbeti ve kahvaltı ile başladığı güne Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile toplantıya katılarak devam etti.

banner503
Gizligider, Enderun Vakfı'nın Pazar buluşmasına katıldı
28 Ocak 2018 Pazar 13:33

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider Nevşehir programlarına devam ederken, Enderun Vakfı’nın davetiyle sabah sohbeti ve kahvaltı ile başladığı güne Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile toplantıya katılarak devam etti ve Nevşehir için yapılacak yatırımları değerlendirdi. Gizligider açıklamasında şu sözlere yer verdi;
Güne Enderun Vakfı’nın davetiyle sabah sohbeti ve kahvaltı muhabbeti ile başlarken ecdadımızın tohumlarını attığı ve nesiller boyunca milletimizin birbirine kenetlenmesine katkı sağlayan yardımlaşmanın, vakıf kültürünün yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması için yapmamız gerekenleri konuştuk. Belediye Meclis Üyeleri ile grup toplantısına katılarak belediyemizin yeni müjdelerini, şehrimiz için yapılacak projeleri değerlendirdik. İl Genel Meclis Üyelerimizle yaptığımız toplantıda 2018 bütçemizi, ilimiz genelinde yapılacak yatırımları planladık. Hükümetimizin desteğiyle söz verdiğimiz hizmetleri yapmaya, şehirde olan her hizmetin köylerimizde de olması için çalışmaya devam edeceğimizi hemşehrilerimizle paylaşıyorum.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.