banner461
banner195

Gizligider, “Günümüzde Kalem Silahtan Daha Güçlü Olmuş”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, bugün yaşananların aslında Osmanlı döneminden bu yana yananlarla büyük benzerlikler içerdiğine değindi.

13 Şubat 2014 Perşembe 20:54

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, bugün yaşananların aslında Osmanlı döneminden bu yana yananlarla büyük benzerlikler içerdiğine değindi.

Sözlerine “Hakkınızı Helal Edin” diyerek başlayan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, hem ülkenin geleceğine, hem çocuklarımızın geleceğine sahip çıkılan bu harekete katılanlara teşekkür etti.

Gizligider, “Anlatmaya çalıştıklarımız parti meselesi değil. Aslında bu işler Osmanlı’dan bu yana ola gelmiş. Geçmişte eli silah tutunlar kullanılmış ama günümüzde artık eli kalem tutanlar kullanılıyor. Günümüzde kalem silahtan daha güçlü olmuş. Hangi parti olursa olsun. Biz diyoruz ki, biz seçimle geldik seçimle gidelim. Ama kasetle ulamalarla bu işler olmaz. Bunlar milli iradeye saygısızlıktır. Herkes yerini bilecek. Eğer sen yönetmeye talipsen kapı gezip bunlara oy verme diyene kadar kurarsın partini kapı kapı dolaşıp oy istersin. Dünyanın seçtiği yol bu değil mi?. Kaç Gramsın, kaç kilosun seni de görürüz. Türkiye’nin imajını çok ciddi şekilde bozmaya çalışıyorlar. Geçen hafta yurt dışındaydım. Bizden önce birileri dolaşmış oraları. O kadar detay anlatılıyor ki şaşırıyorum. Bunlardan bizde onlarda kaybeder. Bazen iktidar hırsı gözleri bürüyebiliyor. Artık bilinç düzeyimizin yüksek olduğuna inanıyorum. Bizim niyetimiz hayır. Arkadan hançerleme ile başka yerlere hizmet etmeyle bir yere gelinmeyeceğini gördük. Bizler bugüne kadar hayırlı çalışmalar yaptık. 30 Mart ve sonrasında da hayırlı daha güzel çalışmalar yapmaya adayız” ifadelerinde bulundu.(MHA)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MİLLET - 4 yıl önce
mi̇llet gerçekten kimin ulumalarla iş yaptığını çok iyibiliyor.bu millet seçimde "ebubekir gibi konuşup ebucehil gibi yaşayanların" kaç gram olduğunu gösterecek merak etme
Avatar
cetvel - 4 yıl önce @MİLLET
bu millet hz.ömer adaletini̇ unutmaz, ebubekir ebubekir gibi̇ konuşur onun gibi de yaşar, allah şahit olsun ben çok iyi̇ tanirim. sevmeyebilirsiniz ama hakaret etmemek gerekir. ulumalarda ne anlamadim ama allah dostlarını sevdiğini bilirim. allah herkese selamet versin.