banner461
banner195

Gizligider, “Hayırlı Bir Uygulama Olacağına İnanıyorum”

Ak Parti Hükümetinin son dönemlerde aldığı ve önümüzdeki günlerde tüm ülke genelinde uygulamaya koyacağı daire müdürlerinin kendi illerinde müdürlük yapmamaları konusundaki kararı değerlendiren Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, uygulamanın hayırlı olacağına inandıklarını söyledi.

Gizligider, “Hayırlı Bir Uygulama Olacağına İnanıyorum”
18 Şubat 2013 Pazartesi 10:12

banner143
banner134

 Daire Müdürleri Artık Kendi İllerinde Görev Yapamayacak

Gizligider, “Hayırlı Bir Uygulama Olacağına İnanıyorum”

Kendi illerinde daire müdürlüğü ya da yöneticiliği yapan isimlerin zamanla yıpranabildiklerini söyleyen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, bu konuya Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir hassasiyet gösterdiğinin de altını çizdi.

Gizligider, “Bu uygulama Başbakanımızın çok önem verdiği bir uygulama olacak. Türkiye sadece Nevşehir’den ibaret değil. 81 ilimiz var. Doğusu, Karadeniz’i, Batısı, Güneydoğusu var. Türkiye’de yeniden bir barış ortamının sağlanması olarak olaya bakarsak önemli ve yerinde bir uygulama olacağını düşünüyorum. Birde şu husus var. Belli bir zaman sonrasında insanlar büyüdükleri ya da yaşadıkları yerde yıpranabiliyorlar. Bu durum daire müdürlerimiz ve yöneticilerimiz içinde geçerli. Bu konular değerlendirilerek bu karar verilmiş. İnşallah hayırlı sonuçlar vereceğine inanıyorum ben” diye konuştu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
High Profile - 5 yıl önce
vekiller, nevşehirli müdürlerden kıl kapar, aday maday olur diye ,
ak parti döneminden önce de aynı idi,