banner461
banner195

Gizligider Karacaşar Ve Tuzköy halkıyla Kucaklaştı

Son Günlerde seçim temposunu iyice artıran Gülşehir Ak Parti yönetimi,bugün Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'i misafir etti.

Gizligider Karacaşar Ve Tuzköy halkıyla Kucaklaştı
26 Mart 2014 Çarşamba 18:22

banner143
AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Belde ve Köyleri Geziyor
İlgili Galeriye Git
banner134

  Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ,Belediye başkanı Mustafa Dursun ve Ak parti heyeti bugün Karacaşar ve Tuzköy'de vatandaş ile kucaklaştılar.

Hem Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider,hem Mustafa Dursun'a gösterilen yoğun ilgi Ak Parti heyetini oldukça memnun etti.

Karacaşar ve Tuzköylüler Milletvekili Ebubekir Gizligider'i ve Belediye Başkanı Mustafa Dursun'u misafir etmekten oldoldukça mutlu idiler.Milletvekili Gizligider'e mahallelerinin sorunlarını aktarıp çözümlerini istediler.

Gizligider ise Karacaşar Ve Tuzköy halklarının bu sıcak karşılamalarından oldukça memnun olduğunu belirterek,Ak Parti iktidarının ,Nevşehir Milletvekilleri olarak tüm sorunları bildiklerini çözümlenmeyen sorun bırakmayacaklarını dile getirdi.


Ak Parti Nevşehir Milletvekilli Ebubekir Gizligider'den sonra yarın da Ahmet Erdal Feralan ve Mahmut Göktürk Gülşehir'e gelerek Ak Parti Gülşehir Belediye başkan adayı Mustafa Dursun'un arkasında olduklarını seçmene duyuracaklar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VAROLCU AKP LI - 4 yıl önce
Vekil seninde sonun inSallah dursun ve unver gibi son olacak
Avatar
gülşehir - 4 yıl önce
gülşehiri alamayacaksınız gülşehir inşallah mhp nin bu sene o kadar pis park yönetimi sizden gördük nasıl yüz ise gelip bide oy istiyorsunuz.
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 4 yıl önce
gizligider beyefendi size tuzkoyden oycikmaz tuzkoylu tuzkoyluyse 1958 den beri kasaba olan yeri koye oradan mahalleye cevirdiyseniz bunun elbet tuzkoylu hesabini sandikta soracaktir siomdiden ben bahise giriyorum 1 parti mhp dir tuzkoyde, sakin yanlis anlasilma filan olmasin ben mhp li falan degilim ben sosyalistim tuzkoyden oyle oy cikmaz hirsizlik vurgun talan yapan bir partiye oy vermez
Avatar
ÖZ KARACAŞARLI - 4 yıl önce
oy istemeye gelen ak parti milletvekiline ve yönetimine niye sormadiniz 50 yillik karacaşar kasabasinin tüzel ismi ne oldu