banner461
banner195

Gizligider Mecliste Boynuna Filistin bayrağı renkli atkı taktı....

Ak Partili Milletvekilleri, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına tepki göstermek için boyunlarına taktıkları Filistin bayrağının renklerini taşıyan atkılar ile TBMM’de Genel Kurul çalışmalarına katıldılar.

Gizligider Mecliste Boynuna Filistin bayrağı renkli atkı taktı....
20 Temmuz 2014 Pazar 23:42

banner143
banner134

Türkiye-Filistin Dostluk Grubu Başkanı AK Parti Çorum Murat Yıldırım, TBMM Genel Kurul çalışmaları esnasında milletvekillerine Filistin bayrağının renklerini taşıyan atkılardan dağıttı.

Erkek ve kadın milletvekilleri Filistin bayrağının renklerini taşıyan bayrakları takarak Genel Kurul çalışmalarını takip etti. Bazı milletvekilleri ise boyunlarına taktıkları atkılarla özçekim yapmayı da ihmal etmedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'de boynuna taktığı Filistin bayrağının renklerini taşıyan atkısını boynundan hiç çıkarmadı... Gizligider yaptığı açıklamasında Zekatlar, dualar bu Ramazan Gazze'ye ... Tüm halkımızdan mazlum Gazzeli mümin kardeşlerimizi unutmayarak onlar için dua etmelerini istiyorum dedi...

Gizligider, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında tüm Milletimizin,Müslüman kardeşlerimizin ve Nevşehirli hemşehrilerimin Kadir Gecelerini kutluyorum.Yine bu vesile ile Nevşehir'imizin il oluşunun 60. yılında. Özellikle son 12 yılda AK Parti iktidarımızla 50 yıllık yatırımdan daha fazla yatırımla hayaller gerçeğe dönüşmeye devam ediyor... Rabbim utandırmasın...." dedi.


Öte yandan, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını kınamaya hazırlanan TBMM’de, siyasi partilerin grup başkanvekilleri ortak bildiri üzerinde uzun süre çalıştı.

Gizligider İsrail’i Kınadı...!

Nevşehir Ak Parti Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider bugün yaptığı açıklamada İsrail’i kınadı ve işgali bir devlet olduğunu söyledi.

Gündeme dair bazı açıklamalarda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, bugün yaptığı açıklamasında İsrail’in bir işgal devleti olduğunu ve mazlum Filistin halkına uyguladığı şiddeti kınadığını söyledi. Gizligider, İsrail mazlum Filistin halkına saldırırken, kendine demokrat diyen ülkelerin bu siyonizme gözlerini kapadığını iddia etti. İsrail işgal devletinin Filistin topraklarındaki katliamına bir son vermesi gerektiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hayırdır - 4 yıl önce
yine ufukta bir şeyler var sanırım gündeme geldine göre vekilin.
Avatar
yeşilli - 4 yıl önce
mecliste israil mallarını almayalım diye teklifte bulunsa daha doğru ve samimi iş yapmışolur
Avatar
Karbon kağıdı - 4 yıl önce
anlı şanlı vekillerin filistin için yaptıklarına bakın sokakta yürümek,boynuna filistin atkısı asmak komik şeyler bunlar kardeşim siz iktidar partisisiniz icraat yapın "koydu mu oturtun" bu tip tavırlar göze hoş gelir de sonuç alınmaz bunu bırakın sıradan vatandaş yapsın maalesef türkiye ortadoğu denkleminde artık etkisisz eleman kimse dinlemiyor,böyle showlarla gün geçiyor mazlum filistinli ölmeye devam ediyor
Avatar
İLGİNÇ - 4 yıl önce
Bu şartlarda mecliste o fuları herkes takar,Israil konusunda VERCEĞİM önerge kabul edilsin de biz madalya takalım.
Avatar
kamil - 4 yıl önce
Aaa bizim de vekilimiz varmis...
Avatar
gerçekler - 4 yıl önce
zaten işiniz gücünüz en üst kademeden en alt kademeye kadar kınamak.o atkıyla poz verince kaç filistinliyi kurtarıyor 550 vekil.
Avatar
Vatandaştan nasihat - 4 yıl önce
dikkat çekmek için daha farklı ve etkili yöntemler bulun sayın vekiller ayrıca medyatik olayım derken komik duruma düşme tehlikesi de var seçim yakın karizmayı çizdirmeyin kıdemli abiniz kendi canının derdinde size faydası olmaz ilaç meselesi ilaç olsa kendi kafasına sürer
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
koyun can derdinde kasap et derdinde misali