banner461
banner195

Gizligider Muhsin Yazıcıoğlu'nu Şehadetinin 4. Yılında Unutmadı...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Muhsin Yazıcıoğlunun vefatının 4.yılında unutmayarak büyük bir vefa örneği sergiledi.

Gizligider Muhsin Yazıcıoğlu'nu Şehadetinin 4. Yılında Unutmadı...!
25 Mart 2013 Pazartesi 13:29

banner143
banner134

Yazıcıoğlu nun vefatının 4.Yılında Nevşehir den ilk ve tek açıklama AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider den geldi.

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider bugün Muhsin beyin ahirete göçünün senei devriyesi.Boşluğu dolmadı, dolmaz ruhuna fatiha okuyalım inşallah.28 şubattaki duruşu unutulmayacak dedi.

Gizligider Kendisiyle tanışarak sohbet etme şansıda elde etmiş biri olarak Merhum Muhsin Yazıcıoğluna Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir - 5 yıl önce
gelirmi muhsin yazicioğlu gibi bir daha dünyaya adam gibi adamdı lider olacak insandı yazar şair herşeydi o herşey mevlam rahmet eylesin onu allah sevdiriyor şiirlerini okurkan dinledikçe insanın gözününden yaş gelmemesinin imkanı yok. bir oy bir oy birikir birikir birsürü oy yapar gelsende bu davaya destek ol oyum boşagider deme gitmez sevgili kardeşim allahın izniyle barajı aştıkmı tamam bbp (büyük birlik partisi)...
Avatar
çağatay - 5 yıl önce
kendileri eğilirken başkalarının eğilmemesi ile övünmek ey yüce rabbim sen riya ve yalandan bizleri koru yarabbim...