banner461
banner195

Gizligider Nevşehir de halkla buluşmaya devam ediyor

Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Valisi hafta sonu Nevşehir Merkeze bağlı, Sulusaray,Çat ile Karacaşar kasabalarını ziyaret ederek Belediye Başkanları, Muhtarlar ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Gizligider Nevşehir de halkla buluşmaya devam ediyor
09 Eylül 2013 Pazartesi 18:01

banner143
Gizligider Nevşehir İlçe Belde Köy Turlarına Devam
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider beraberinde Nevşehir AK Parti İl Başkanı Av.Kazım Sunar ve Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz ak parti teşkilatlarından isimlerle birlikte Nevşehir merkez ilçe belde ve köy ziyaretleriyle halkla kucaklaşmaya devam ediyor.

Gizligider  İlk ziyaretini Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasına gerçekleştirildi.Burada vatandaşların büyük ilgi gösterdiği karşılama ve sohbet sonrasında yaklaşan Yerel Seçimlerde Sulusaray kasabamızın iktidar partisinden seçileceğine yürekten inanıyoruz Sulusaray durmayacak yola devam edecek dedi.

Daha sonra Karacaşar kasabasına ziyaret gerçekleştiren Gizligider burada Belediye Başkanı Muammer Akcan eşliğinde kasabada gezi ve incelemelerde bulundu.
İlk olarak Karacaşar da kanalizyon çalışmalarının son etabında yerinde inceleyen Gizligider ardından, Gülşehir Kaymakamlığı ile Karacaşar Belediyesi ortak işbirliğinde Sağır ve dilsiz bir karı-koca için yaptırılan ev i ziyaret edip onlarla bir süre sohbet etti.Böylesine hayırlı bir çalışmaya imza atan ve emekleri geçenlerden Allah razı olsun diyen Milletvekili Gizligider Ailenin mutluluğunada ortak oldu.
Karacaşar dan sonra Gizligider in durağı Çat kasabasına oldu.Burada da Belediye Başkanı Kamil Duru ve muhtar ile vatandaşlarla sohbet eden Gizligider ardından hafta sonu ziyaretlerini tamamlayarak Nevşehir e döndü gezi programlarına Nevşehir de devam etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EDİP AVSAR - 5 yıl önce
hiç yorum yok neden acaba.. ! seçim öncesi gezerken herkes yoruma başlar ( seçim geliyor ya gezerler artık diye ) .. vekillerimiz boş durmuyor şahidim ...
Avatar
MUHTAR'DAN YORUM - 5 yıl önce
ebu bekir bey hariç diğer vekiller biraz ağir sanki gerçi ahmet bey 3.dönem olmayacağindan suya sabuna dokunmuyor. vekillerin seçim öncesi vaatlerini bi gündeme getirir misiniz?? teşekkürler.
Avatar
hasan - 5 yıl önce
edip bey seçim çok uzakmış gibi konuşuyorsunuz......1 sene evvel niye yapmadılar bu gezileri arkadaşlar......şiracinin şahi̇di̇de bozaci olurmuş.
Avatar
ak ak - 5 yıl önce
sulusaray durmayacak yola devam edecek sloganı yanlış olmuş sulusarayda ak parti durmuş 1 dönem daha duracak ...
Avatar
hasan - 5 yıl önce @ak ak
sen ne içtin kardeş sulusaray ak partili değilki......
Avatar
Edip Bey - 5 yıl önce
vekillerin hangi icraatlarına şahitsiniz? biz nevşehir de yaşamıyormuyuz? adamların 2 si 4 yıldır 1 tanesi 8 yıldır m.vekili mecliste nevşehir için hangi öneriyi vermiş, hangi prıjeye imza atmış, ilimiz konum itibarı ile çitfçi bir şehir patatescilerin sorunlarınımı çözmüşleri maliyetin düşmesi için enerji teşfiği falanmı çıkarmışlar, ben bu bölgede sadece avanos belediye başkanı çalışıyor birde il başkanını beğeniyorum gerisi fasa fiso tayyıp ın sayesinde seçilenler, kendi adlarına mahalleye muhtar adayı olsalar vallahi seçilemezler. şahitmiş edip bey şıracının şahidi bozacı yada yalaka, avcı yalanlarını tasdik eden şahit gibi şahitsin galiba
Avatar
kaymaklılı ali - 5 yıl önce
ilimizin 3 vekili var maşallah üçüde ilimiz için gece gündüz çalıştılar tarımda madur olan patates çiftçisinin maduriyetini yokettiler geçen sene patatesçiler kral para kazandı vekiller sayesinde kazanmayaca devam ediyorlar gençlerimize iş sahaları açıldı işsiz gencimiz kalmadı çiftçilerin mahsulleri para etti kasaları para dolu elektirik,gübre borçları kalmadı,pkk ile anlaşma yapıldı epey zamandır şehit gelmemekte,rastgele herkes türk bayrağıda dalgalandıramayacak oda müsadeye tabii pkk istediği zaman miting yapar istediği zaman paçavrasını izinsiz dalgelandırır,cumhuriyet,atatürkü kitaplardanda çikarildi bu milletvekillerimizin bu çalişmalarini nevşehir halki olaraktan değerlendirmezseniz yazik etmiş oluruz vekillerimize
Avatar
edip beye cevap - 5 yıl önce
vekillerimizin projeleri:
1-adalet sarayı
2-yeni belediye hizmet binası ve iş merkezi
3-köy ve organik ürünler pazarı
4-hızlı tren projesi
5-ürgüpe doğalgaz ve toki projesi
6-çiftçiler verilen destekler..... daha ne olsun