banner461
banner195

Gizligider : Nevşehir İçin Söz Verdik Yapıyoruz ...!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, yaptığı açıklamasında, "Nevşehir İçin Söz Verdik Yapıyoruz" dedi ve ekledi...

Gizligider : Nevşehir İçin Söz Verdik Yapıyoruz ...!
17 Aralık 2015 Perşembe 11:39

banner143
banner134
AK Parti 26. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, "Bugüne kadar çok şükür ki yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Bugünden sonrada verdiğimiz tüm sözleri Allah'ın izniyle birer birer yerine getireceğiz" dedi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, www.fibhaber.com'a yaptığı açıklamasın da; Nevşehir il merkezimize Kapalı Tenis Kortu yapılıyor. 2016 yılı Ocak Ayında ihalesi yapılacak olan Kapalı Tenis Kortumuz, yarı olimpik havuzumuzun hemen yanı başında olacak inşallah dedi.  

Nevşehir İl Müdürlüğümüz spor tesisleri içerisinde bulunan boş alana yapılması planlanan Kapalı tenis kortunun 18*36 metre ebatlarında olduğunu, akrilik zeminli, Çelik konsültasyon germe çadır sistemiyle kapalı olarak Nevşehir'de tenis sporuna 12 ay hizmet vereceğini belirten Gizligider, Kapalı Tenis Kortumuz İlimize hayırlı olsun dedi...  


Acıgöl'e Gençlik Merkezi İnşa Edilecek...


Gizligider, Acıgöl ilçesine de bir müjde verdi! 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Nevşehir ili genelinde 10 bina yakın üye sayısına ulaşan gençlik merkezi hizmetlerinin İl Merkezi, Ürgüp ve Gülşehir ilçelerinin ardından şimdi de Acıgöl ilçesinde de daha etkin bir hale getirilmesi için çalışmalarda bulunduklarını dile getirdi.

Acıgöl gençlik merkezi binasının yapımı konusunda geçtiğimiz günlerde gençlik merkezi binasının inşa edileceği arsa tahsisinin yapıldığını belirten Gizligider, Acıgöl Gençlik Merkezimizin ihalesini 2016 Ocak'ta gerçekleştiriyoruz. Acıgöl Ilçemize ve halkımıza şimdiden hayırlı olsun dedi.

Gizligider , FİB Haber merkezine yaptığı açıklamada, "Biz her zaman söylediğimiz gibi 1 Kasım seçimlerinin ardından Nevşehir’e teşekkür ediyoruz. Şükran borcumuz Nevşehir’e hizmetlerle devam edecek. 12-13 yıllık AK Parti iktidarında yapmış olduklarımızı daha ileriye taşıyacağız. 

Gizligider, "Projelerimiz ve müjdelerimiz devam edecek. AK Partili Nevşehir Milletvekili arkadaşlarıyla birlikte el ele vererek şehrimiz geneline dair eksiğimiz ne varsa bir bir çözeceğiz inşallah" dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.