banner461
banner195

Gizligider Nevşehirli Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Ak Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Ebubekir Gizligider , Parti Binasında halk günü toplantısı düzenleyerek Nevşehirli vatandaşların sorunlarını dinledi.

Gizligider Nevşehirli  Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
05 Aralık 2015 Cumartesi 18:44

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Ebubekir Gizligider , AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı binasında vatandaşların sorun, talep ve görüşlerini dinledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'in Hafta Sonu Mesaisi Başladı!

AK Parti Nevşehir İl Binasında düzenlenen "Vekille asilin buluşması" toplantısının ilkine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Vatandaşlar ile tek tek görüşerek sorun ve taleplerini dinleyen Milletvekili Gizligider, kendisine iletilen konularla ilgili notları alıp, sorunların çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu.
 
Halkın ihtiyaç duyduğu hizmetler ve sorunlar hakkında çözüm üretebilmek adına büyük gayret gösterdiklerini belirten Milletvekili Gizligider. "Her zaman vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmaya, hizmet etmeye çalışıyoruz. Biz milletimizin hizmetkarıyız, biz bu yola öyle çıktık. Biz bütün adımlarımızı bu anlayış içinde atıyoruz.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı binamızda gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ile de bizleri ziyarete gelen, görüşmek isteyenlerle hem sohbet ediyor, hemde istek ve taleplerini dinleyerek sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. AK Parti, “insan” merkezli siyasi bir parti olduğunu gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki reformlarla bunu kanıtlamıştır. AK Parti, en üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inanmış, İnsanın mutluluğu, huzuru, güveni ve sağlığı adına çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektedir" dedi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Av. Ebubekir Gizligider, halkla buluşma toplantılarına bundan sonra da her ayın ilk haftası Cumartesi günleri sürdüreceklerini ifade etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.