banner461
banner195

Gizligider Önce ART Fm de Konuştu sonra Sahada Koşturdu...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Enderun (ART) Fm'de Mehmet Berat'ın konuğu olarak gündemi ve Güneydoğu Asya Müslümanlarını konuştu...

Gizligider Önce ART Fm de Konuştu sonra Sahada Koşturdu...
26 Ekim 2013 Cumartesi 16:24

banner143
banner134

 Milletvekili Gizligider Enderun (ART) Fm de radyo programına katıldıktan sonra Nevşehir Basınının özel ricasını kıramayarak Nevşehir Basınıyla bir mini futbol maçı oynadı.


Gizligider ülke ve Nevşehir gündeminin yoğunluğu içinde Nevşehir basınıyla sahada boy gösterdi.
Önce Nevşehirspor un Nar tesislerine gelerek Nevşehirsporlu futbolculara başarı dileği ve moral veren AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider daha sonra yerel basınla sahada maç yaptı.

Siyasi Arena ile Futbol sahası arasında ortak noktalarında olduğunu belirten Gizligider herşeyden önce 7 den 77 ye tüm halkımıza sağlık için spor yapmalarını önerdi.Çok şükür hükümetimiz olarak Nevşehirimize çok güzel Spor kompleksleri kazandırıldığının altını çizen Gizligider,Sağlıklı diri bir yaşantı için Sporu büyük önem arz ettiğini sporun yaşının olmadığını da ifade ederek yoğun proğramları arasında fırsat bularak spor yapmaya özen ve gayret gösterdiğini dile getirdi.


Yaklaşan Yerel Seçim sürecinde yoğun programlar sonrası araya sıkıştırdığı Futbol karşılaşmasıyla Nevşehir Basının gönlünü alan Milletvekili Gizligider e "FİB HABER MERKEZİ" olarak teşekkür ediyoruz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.