banner461
banner195

Gizligider “Özellikle Milliyetçi Kardeşlerimizden AK Parti’ye Büyük Teveccüh Var”

Seçim sürecini değerlendiren AK Parti Nevşehir Milletvekili ve adayı Av. Ebubekir Gizligider, 2011 Seçimlerine nazaran AK Partinin Nevşehir’de daha güçlü bir şekilde seçime gireceğini dile getirdi.

Gizligider “Özellikle Milliyetçi Kardeşlerimizden AK Parti’ye Büyük Teveccüh Var”
27 Nisan 2015 Pazartesi 15:25

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Adayı Av. Ebubekir Gizligider “Özellikle Milliyetçi Kardeşlerimizden AK Parti’ye Büyük Teveccüh Var”

NEVŞEHİR(MHA) Seçim sürecini değerlendiren AK Parti Nevşehir Milletvekili ve adayı Av. Ebubekir Gizligider, 2011 Seçimlerine nazaran AK Partinin Nevşehir’de daha güçlü bir şekilde seçime gireceğini dile getirdi.

Şu ana kadar seçim çalışmaları çerçevesinde köylerde yaptıkları gezilerde Vatandaşın büyük bir oranda AK Partinin Nevşehir’deki icraatlarından memnun olduğunu gördüklerini ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili ve adayı Av. Ebubekir Gizligider, özellikle Milliyetçi Vatandaşların AK Partinin hizmetleri karşısında bu seçimde AK Partiyi tercih edeceklerini bizzat kendilerine ifade ettiklerini de söyledi.

Gizligider, “Benim seçim denilince şanslı olduğum ortada. Zira 2011 seçimlerinin ardından mahalli seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri derken, şimdide 2015 seçimleri. Bu dört seçimin tamamında bizzat bulundum. Yerel seçimlerin kendi içerisinde büyük bir özelliği var. Belediye başkanlıklarının, il genel meclisi üyeliklerinin, belediye meclisi üyeliklerinin seçilmesi farklı farklı oluyor. Hatta muhtarların partisi yok ama onların bile seçilebilmek için ciddi gayretlerini gördük. 2011 Seçimleri ile bu dönemi değerlendirmek mümkün. Zira aynı köylere, beldelere ve ilçelerimize ziyaretlerde bulunuyoruz. Şunu görüyorum buna inanın 2011’e göre coşku ve rağbet daha fazla. Bu ziyaretlerde eli boş gitmemekte önemli ve bizler eli boş gitmemeye gayret ediyoruz seçim gezilerimize. Bu esnada çok şükür Hani Vekillerimiz Nerede, Göremiyoruz diyen olmadı. Çok bunu bizlere söyleyen olmadı. Özellikle köylerimizde Vatandaşlarımız AK Parti’den memnuniyetini dile getiriyor. Ben şu zamana kadar şu partiye oy veriyordum ama sizin sözünüzü tuttuğunuzu görünce size destek olacağım diyorlar. Özellikle Milliyetçi kardeşlerimizden çok büyük bir teveccüh görüyoruz. Diyorlar ki Türk Bayrağının gururunu siz korudunuz diyorlar. Amacım hiçbir partiye sataşmak değil. Milletimizin feraseti çok yüksek. Koaliasyonlara ve İMF’ye muhtaç olmak istemediklerini bizzat dile getiriyorlar. Şu anki tablo 2011’e göre AK Partinin daha ileride olduğudur” dedi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
molla - 3 yıl önce
kim inanır allah aşkına ya
Avatar
Ankaralı - 3 yıl önce
rüya da güzeldir vekil bey. Elinizdeki 2. Vekil de gitmesin yatın kalkın dua edin zaten sizin için son 1 ay
Avatar
ısa Aydogdu - 3 yıl önce
Haklisiniz sayın vekililim siz olmasaydiniz puan turkiye iç savas yapiyordu Allah razi olsun ak partiden ben sahsen gordugune inanan birisiyim.gorduklerim yeterli karar vermek için oyum Ak Partiye
Avatar
Hakantokgöz - 3 yıl önce
Hangi Milliyetçiler. Milliyetçiler AKP'ye ne zaman oy vermeyi düşünmüşler merak ettim.
Avatar
kurşunlu - 3 yıl önce
tabi tabi.
Avatar
Milliyetçi - 3 yıl önce
hani sizin ağa babanız her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına aldıydı. Şimdi milliyetçilerden oy mu beklersiniz? Avucunuzu yalamanızı tafsiye ediyorum
Avatar
mlliyetçi - 3 yıl önce
milliyetçiler nereye oy vereceklerini iyi bilir.yalanlarla bir defa kazandın.mumun söndü.fib tarafsızsan yayımla.
Avatar
OSMAN - 3 yıl önce
birinizden deyil allah hepinizden bu milleti kurtarsin.