banner461
banner195

Gizligider ''Söz de karar da milletindir'' dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Benim oyum çobanın oyu' diyerek insanlarımızı kutuplaştıran zihniyetlere seslenerek; "Onun oyuyla beyaz Türklerin oyu bir değil, katılıyorum. Çobanın helal oyunda ihlas var alın teri var.Onun oyu ciğerden..." dedi.

Gizligider ''Söz de karar da milletindir'' dedi.
15 Mart 2014 Cumartesi 19:40

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir  Gizligider Benim oyum çobanın oyu'  diyerek insanlarımızı kutuplaştıran zihniyetle,Demokrasiyi, kendi hesaplarınca işlediğinde yere göğe sığdıramayan bir kesimin, başkalarının işine yaramaya başladığında bu kez zararlı göstermeleri ne kadar tuhaf bir o kadar kendileriyle olan çelişki değilmidir? - Ki Onlar, kendi oylarını Anadolu'mun köyündeki vatandaşımın oyundan farklı görmek isterler. Demokrasideki bu eşitliği göremeyecek kadar demokrasiyi anlamayan çevrelerdir bunlar." dedi. 

''Söz de karar da milletindir'' dedi.

Burada göze çarpan, sadece bir yandan köylünün milletin efendisi olduğunu söylerken, diğer yandan köylüyü/halkı küçümseyen, halkın değerlerine burun kıvıran bir ruh hali değil; aynı zamanda bu tesbitten, derin bir samimiyetsizlik de sızıyor. Bu, inandıklarını söyledikleri demokrasiye, aslında sadece kendi çıkarlarına hizmet ettiği sürece sahip çıkacaklarını ele veren bir durum.

Gizligider; "Biz Engelleri aşa aşa gideceğiz. Tarih bunun açık ispatıdır, bu yola düşenler, bu yola koyulanlar, halka hizmet yolunda gidenler hep engellerle karşılaşmıştır. Birçok çıkar çevreleri engeller oluşturmak istemiştir. Çünkü çıkar çevrelerinin millette yeri yoktur.

Onlar, kendi oylarını Anadolumun köyündeki vatandaşımın oyundan farklı görmek isterler. Demokrasideki bu eşitliği göremeyecek kadar demokrasiyi anlamayan çevrelerdir bunlar. Enteresan olan şudur: Bu ülkede bir taraftan bir taraftan 'bir olacağız beraber olacağız' diyeceksin, ondan sonra ayrımcılığın en önemli borazanlığını yapacaksın, yok böyle şey. Biz ne insanlarımızı tek tek ayrımlaştırmayı bırakın toplumsal uzlaşma adına ne diyoruz, Türkü Kürdü Çerkezi lazı,Alevisi sünnisi ile Mevlana misali Gel diyoruz gel…Bizim kapımız ve gönlümüz bu yüce milletin sinesi herkesi kabul edecek kadar büyük ve bir o kadarda dost ve kardeştir.Birlik ve beraberlik budur Bu birlikle dirlik gelir.Oyunlara çeşitli fitne ve planlara karşı Milletimizin Sandıklarda bu çirkin Oyunları bozacak Milli İradesi Kutsal OY’larını hesaba katmayanlar delalet ve yanılgının içinde olduklarını bundan önce olduğu gibi bundan sonrada göreceklerdir.

 

Arife Tarif Gerekmez…!

Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 70 milyon vatandaşımızı 'Yaradılanı yaradandan ötürü severiz' anlayışıyla sevdik, bağrımıza bastık, ayırt etmek yok, biriz beraberiz dedik. Değerli Nevşehirli hemşerilerim,kıymetli kardeşlerim değerli gençler, bölgesel milliyetçiliğe de karşıyız dedik. Biz Batı neyi alıyorsa Doğu da onu alacak dedik.Bizim için Çobanıda  işçiside çiftçiside memuruda doktoru hakimi savcısıda profosörüde bu Mileti oluşturan ayrılmaz parçalardır biz bunu önemsiyor ve buna değer veriyoruz. "

Unutulmasın ki kanunlarla belirlenmiş hukuğumuzda yer aldığı gibi Dağdaki çobanın dahi yönetici olması İslam'a göre mümkündür; zira o alim olmasa da arifdir dedi.

Gizligider 30 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında gezi ve ziyaretlerine devam ediyor.AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde ziyaretlerine devam ediyor. Gizligider Derinkuyu, Yazıhüyük, ve Derinkuyu ilçesine bağlaı köyler seçim ziyaretlerine devam ederk burada vatandaşlar ile buluşuyor. 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin önemine değinen Gizligider Belediye Başkanlığı ve İl Genel Meclis Adayları için destek istiyor.

İşte Gizligider’in Günlüğü kendi kaleminden;

Gündüz programından sonra akşam merkez il genel meclis üyesi adaylarımızla önce Güvercinlik köyü.. Sonra Çardak köyü.. Çardak köyümüze yoğun ilgi ve muhabbetleri için minnettarız...

Bugün Derinkuyu'nun köy ve beldelerindeydik.İlk durak Suvermez

Kuyulutatlar'dan full mu çıkacak ne???

Bu köyde hep evimizde hissettik..

Doğala kıpır kıpır, sabırsızlanıyor 30 Mart

Çakıllı köyümüz 2011 seçimlerinde CHP sandık müşahidinin de Ak partiye oy attığı köy.Sandık full çıktığindan bildik:)

Özlüce'ye ne zaman gittiysek yoğun ilgiyle karşılaştık, sağolsunlar

Burada hep güldü yüzümüz, inşallah onlar da bizden razı olurlar

Bu millete hangi hizmeti yapsak daha fazlasına layık.Teşekkürler Derinkuy'nun beldeleri, köyleri...

Onun oyuyla beyaz Türklerin oyu bir değil, katılıyorum. Çobanın helal oyunda ihlas var alın teri var.onun oyu ciğerden …

"Haydi NEVŞEHİR Haydü TÜRKİYE Durmak Yok Yola Devam,Hizmete Devam..."Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 4 yıl önce
sayın gizligider 4 tane koyunu güdemezsiniz çobanlar üstünden siyaset yapmayın
Avatar
gercek akpli - 4 yıl önce
Kardes 4koyun fazla demissin reklam yapmis