banner461

Gizligider, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık'ı Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, Türk Kızılay’ı Genel Başkanlığı görevine seçilen Dr. Kerem Kınık'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.

banner503
Gizligider, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık'ı Ziyaret Etti
27 Nisan 2016 Çarşamba 20:14

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Türk Kızılay’ı Genel Başkanlığı görevine seçilen Dr. Kerem Kınık ile yönetim kurulu üyelerini kutladı.

Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER Myanmar – Arıkan’da 2012 yılında “ Yeryüzü Doktorları” olarak tanınan Sn. Dr.Kerem KINIK’ın 04.04.2016 Olağan Genel Kurulunda Kızılay Başkanı olarak seçilmesi sebebiyle tebrik ederek, görevinde başarı diledi.

Ziyarette Gizligider, Kınık'la Türk Kızılayı'nın Türkiye ve Nevşehir’deki faaliyetlerine dair istişarelerde bulundu.
 
Nevşehir Milletvekili Gizligider'i Kızılay Genel Merkezi’nde kabul eden Dr. Kerem Kınık, “Güçlü Kızılay” için yapılacaklara dair detaylı bilgi verdi. Çalışmalar kapsamında devlet kurum ve kuruluşları, sivil toplum ve vatandaşlarla diyalog halinde olunacağını da vurgulan Kınık, herkesin katkısıyla Güçlü Kızılay’ı inşa edeceklerini söyledi.
 
Kızılay’ın sadece yurt içinde değil, uluslararası platformda da önemli bir insani yardım kuruluşu olduğunu söyleyen üst düzey misafirler, Kızılay’a ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.
 
Kınık, Nevşehir Milletvekil Ebubekir GİZLİGİDER'e, günün anısına hediye takdim etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.