banner461
banner195

Gizligider; Vatandaş Paralel Yapının ortaya çıkarılmasını istiyor

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Yeni Akit Gazetesine gündem ile ilgili röportaj verdi.

Gizligider; Vatandaş Paralel Yapının ortaya çıkarılmasını istiyor
20 Ocak 2014 Pazartesi 19:47

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider de vatandaşın bu karanlık yapının ortaya çıkarılmasını istediğini belirtti. Her kesimden insanların paralel yapılanma ile mücadele eden Ak Parti’ye destek verdiğini hatırlatan Gizligider; ” Nevşehir’de geçmişte MHP’ye ve Saadet Partisi’ne oy vermiş çok sayıda vatandaş Ak Parti etrafından kenetlendi. Bu kişiler paralel yapılanma ile mücadele ettiği için bu seçimlerde Ak Parti’yi destekleyeceklerini söylüyorlar. İldeki STK’ların tamamı, daha önce Ak Parti’ye  oy vermeyen cemaatler çok yoğun bir şekilde bize destek veriyorlar. Başbakanımızın sonuna kadar arkasında olduklarını ifade ediyorlar. ‘ Bu seçimde bu yapının çökertilmesi için emaneten de olsa oy vereceğiz ‘ diyorlar. Bu işe kalıcı çözüm bulunmasını istiyorlar. Bu bizi sevindiriyor. “dedi.

Kaynak: Yeni Akit Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
iki buçuk milletvekili üç olunca havalara girmişin
Avatar
arif çataltepe - 4 yıl önce
selamın aleykum sayın vekılım oncelıkle saygı sev sevgılerımle ben nevsehır derınkuuyudan yazıyorum benım sızı rahatsız etmemın sebebı sız be sayın basbakanımız her konusmasında dıyor benım vatandasım ayrımcılık yapmaksızın hepsı benım ıçın aynı dıyor ama derınkuyuda neden ayrımcılık yapılıyor yardım ıçın dılekce yazıyorus ve ret çıkıyor adamın varsa burda alıyorsun adamın yoksa alamıyorsun pekı bunun vatandas ayrımcılıgı yapmıyorsunuz yanı nasıl olacak çocuk parası alıyorduk suan alamıyor esım kıslık yardım alamıyor ama adamı olsa kaymakamlıkta tamam sorun yok sızın durust konusmanız buu ayrımcılık yapmıyorus dıyorsunuz hanı nerde hep palavra yalan dolan saygılarımla 530 765 54 48
Avatar
HİÇ BİR M.H.P. Lİ - 4 yıl önce
hirsiza yolsuza uğursuza, destek vermez, önce akim diyenler aklansin boşuna kendinize destek aramayin hiç bir m.h.p.li p-evinde para kasalari bulunan evinde ayakkabı kutusunda açiklayamadiği 4,5 milyon dolar çikan kişiye arka çikmaz boşuna kendinizi avutmayin sayin vekil onlara ancak siz arka çikarsiniz. ifadeye göndermezsiniz, ifade alacak polisi savciyi görevden alirsiniz hirsizliğin belgesi ortada paralel yapi szin sadece lafiniz sizin hangi lafınıza inanilirki buna inanacağiz dün sarmaş dolaş olduklarinizla bu gün düşmansiniz. esas düşman (apo) ilede ülkeyi birlikte yönetiyorsunuz.
Avatar
paralel diyorsunuz - 4 yıl önce
paralel diyorsunuz tamam, bizde para kasaları,para sayma makinesi, kol saati, ayakkabı kutusundaki paralar diyoruz o nasıl oluyo hiçmi yüzünüz kızarmıyor? hiçmi utanmıyorsunuz?
Avatar
PARALEL AKP - 4 yıl önce
bu güne kadar devlet içindeki en büyük teşkilatlanma sizlerin döneminde olmuştur.daha bundan büyük paralel bir devlet yapısımı olur?
Avatar
GİZLİ GİDER - 4 yıl önce
sayin gizli gider nevşehirde paralel devleti kendilerinin kurduğunu unutyor her halde.milli eğitim deki usulsüz görevlendirmeleri ve baştan ataması yapılanları çözdüğü an paralel devlet yapılanmasını kimlerin kurduğunu çözer.
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
sayın vekilim önce kendi parti içi oligarşik yapınızı temizleyin .. parti içinden içişleri bakanı bile çıkaramadınız.
Avatar
dogrulrk - 4 yıl önce
goremede beledıye başkan adayı mustafa durmaz kımse tutamaz