banner461
banner195

Gizligider: Vatandaşın İlgisi Bizleri Mutlu Ediyor

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, son dönemlerde yaptıkları ziyaretler ve temaslara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Gizligider: Vatandaşın İlgisi Bizleri Mutlu Ediyor
30 Eylül 2013 Pazartesi 10:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, son dönemlerde yaptıkları ziyaretler ve temaslara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Vatandaşın köy, kasaba ve ilçe ziyaretlerinde kendilerine gösterdiği yoğun ilgiden büyük mutluluk duyduklarına dikkat çeken Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, meclisin tatile girmesinden bu yana geçen süredeki ziyaret ve temaslarının son derece verimli geçtiğinin altını çizdi.

Gizligider değerlendirmelerinde, “Gündemimiz çok yoğun. Zira ilçe, belde ve köy gezilerimiz oldukça verimli geçti. Bu gezilerimize mümkün olduğu müddetçe il özel idaresi genel sekreterimiz, ilçe kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, köy ve mahalle muhtarlarımızın da katılarak sorunların bizzat yerinde tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulmasına büyük önem verdik. Öncelikle köylerimizde geçtiğimiz bir yıl süresince neler yaptığımız ve nelerin yapılması gerektiği hususunda ciddi çalışmalarımız oldu. Bu arada teşkilat programlarımız da aralıksız sürüyor. Kamuoyunun da malum olduğu üzere esnaf ziyaretlerimizi de bu arada son dönemde sürdürdük. Bütün bu çalışmalarımızda bizleri memnun eden hususların başında Vatandaşın bizlere olan ilgisi. Boyunlarımıza sarılıyorlar ve özellikle Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dua ettiklerini belirtiyorlar. Bu algı bizim için çok önemli. Bu da bizleri yeni heyecanlara sürüklüyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Devlet Su İşlerinde bir takım görüşmelerimiz oldu. Bakanımız bilindiği üzere bu konularla ilişkin ilimizde incelemelerde bulunmuştu. Avanos ilçemizde Kızılırmak kenarının daha da canlandırılmasına yönelik yeni projeler hayata geçirilecek. Taş köprünün bir diğer tarafının da imar edilmesi konusunda ciddi çalışmalar yapılacak. Orada Avanos ilçemize yakışır yeni bir köprü inşa edeceğiz inşallah. Avanos’umuz daha canlanacak” dedi. 

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
orjinal akpartili - 5 yıl önce
Sayin vekilim bizim kasabamiz olan Tatlarin kasabasinada gelinde size ilgiyi goseterelim...cunku biz cakma degil orjinal akpartiliyiz
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
nasil oluyor orjinal açiklarmisin 12 sene önce çakma miydin güldürmeyin git işine be yorumcu kişi
Avatar
mmm - 5 yıl önce
vefa...vefa...vefaa...
Avatar
Zafer POLAT - 5 yıl önce
aslinda bu, hizmet veren ve hizmet alan arasinda güzel bir muhabbet. allah bu muhabbetin devamini daim eylesin.