banner461

Gizligider, Yaz Spor Okullarını Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Spor Kompleksinde İl Spor Merkezleri çalışmalarını ziyaret ederek antrenmanlar hakkında bilgiler aldı.

banner503
Gizligider, Yaz Spor Okullarını Ziyaret Etti
11 Temmuz 2017 Salı 18:37

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Spor Kompleksinde İl Spor Merkezleri çalışmalarını İl Müdürü Mustafa Ünlüer eşliğinde ziyaret ederek antrenmanlar hakkında bilgiler aldı. 

Milletvekili Gizligider, Taekwondo Sporcularımızın Antrenmanlarına katılarak Sporcularla sohbet edip Taekwondo branşıyla ilgili bilgiler alarak gençlerle eğlenceli dakikalar geçirdiler.

29 Haziran itibari ile Yaz Spor Okulları 5- 18 yaş grubu çocuklarımıza Nevşehir İl ve İlçelerimizde Spor Tesislerinde 70 Antrenör 22 Branşta hizmet vererek çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak daha sağlıklı ve güçlü olarak topluma kazandırılması için seçtikleri spor branşında kendilerini geliştirerek başarılı birer sporcu olmaları için adımlar atılıyor.

Sporcular ve velileri Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER ve İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER’e ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.