banner461
banner195

Gizligider'den Yoğun Hafta Sonu Programı

26 – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında 72. Türkiye – Avrupa Birliği Karma Parlamento Toplantısı için Brüksel’den dönen Anayasa Komisyonu ve AB Uyum Komisyonu üyesi Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Ebubekir Gizligider, Nevşehir’de yoğun bir hafta sonu programı gerçekleştirdi.

Gizligider'den Yoğun Hafta Sonu Programı
01 Temmuz 2013 Pazartesi 18:54

banner143
Gizligider'den Yoğun Hafta Sonu Programı
İlgili Galeriye Git
banner134

 26 – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında 72.  Türkiye – Avrupa Birliği Karma Parlamento Toplantısı için Brüksel’den dönen Anayasa Komisyonu ve AB Uyum Komisyonu üyesi Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Ebubekir Gizligider, Nevşehir’de yoğun bir hafta sonu programı gerçekleştirdi.

Ürgüp Mustafapaşa Belediyesinde Yunanistan Kastoria’dan gelen temsilcilerle yapılan uzun toplantı sonrasında Ürgüp Belediyesi tarafından Geleneksel Sünnet Şölenine katılan Sayın Gizligider, Nevşehir Valisi Sayın Ceylan, Nevşehir Milletvekili Sayın Göktürk, Ürgüp Kaymakamı Sayın Yılmaz ve diğer protokol üyeleriyle birlikte sünnet olan çocuklara altın hediye ettiler. Sünnet şöleni ardından Göreme Beldemizde düzenlenen düğün törenine katılarak cumartesi gününü programı sona erdi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından her ay düzenli olarak yapılan İl Danışma Meclis Toplantısına konuşmacı olarak katılarak Sayın Gizligider, güncel konular ve parti faaliyetleri hakkında Parti mensuplarına hitap ettikten sonra Doğala Köyü Geleneksel Ertaş Yaylası Şepe Şenliklerine katılarak Doğala halkıyla sohbet etti. Şenliklerden sonra Derinkuyu İlçe Başkanlığını ziyaret ederek parti üyeleriyle görüşüp, Uçhisar belde teşkilatını ziyaret etti. Belde ziyareti ardından Uçhisar merkez kahveye giderek belde halkıyla uzun süre sohbet etti. Uçhisar belediyesi tarafından yapılan yarı açık Pazar yerini ve inşaatı devam eden çarşı merkezindeki dükkânları inceledikten sonra Uçhisar’dan ayrıldı.

Avanos İl Genel Meclis üyemizin oğlunun düğün töreni için Avanos İlçemize giderek parti mensuplarımız ve Avanos halkımızla sohbet ettikten sonra ayrıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aşiret - 5 yıl önce
osman süslü bitmiş. vatandaş tepkili ak parti kurmayları gezmişler genel havayı hiç beğenmeden gitmişler. bu ne demek ak parti adayını değiştirecek demek. değiştirmez ise vatandaş partisini değiştirecek.
Avatar
Nuri - 5 yıl önce
kasabamıza vekiller geldi yalnız kasba halkı çok ilgisiz kaldı.bunu sormak lazım sorgulamak lazım aceba neden diye? adama sormazlarmı senin halkın bize neden ilgi göstermedi diye? çünkü seçimlerde akp ye 1.500 oy vermiş bir kasabada toru topu 5-6 altı kişi masaya iştirak ver diğerleri zaten encümen ve başkanın 2-3 kişi yandaşı hımmm demekkii buuu işş bitmiş yolun sonuna gelinmişşş
Avatar
uçhisar - 5 yıl önce
arkadaşlar bu osman bey nedenn şimdiye kadar halkın yanında değildi.şimdi seçim yaklaşmış artık kahveye gelmeyee başladı halkın içine çıkmaya başladı kuzum bu tren kaçtı önce binecektin geç kaldın sen gene 2-3 kankan varr sen onlarla gezmeyye devamm ettttttttt
Avatar
Halil - 5 yıl önce
uçhisarın kültür seviyesi oldukça hergçengün yükseliyor ve halk bilinçleniyor.osman beyin öğretmen hali ile yaşatısı ve halka yaklaşımı ile şimdiki durumu arasında vallahi dağlar kadar fark var.haltan uzaktın 4,5 sene şimdimi halkın kıymetini anladın.yola çıktıklarını yolda buldukalrınınla değiştin ee şimdi seçim zamanı eeee??
Avatar
uçhisar - 5 yıl önce
kasaba halkının yorumlarını okudum hepsi isabetli yorumlar.şimdimi aklına geldi halkın içine çıkmak 4,5 senedirr nerdeydin elinmi değmedi gezmeden. şimdiye kadar ne yaptınki şimdi ikinci 5 yıl için gelmeyi düşünüyon kendin ve yandaşların kannendiniz, kardeşş zil çaldı artıkkkkk