banner461
banner195

Gizligider’e Gülşehir’de Sevgi Seli

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Avukat Ebubekir Gizligider, Nevşehir’in Gülşehir İlçesini ziyaret etti.

Gizligider’e Gülşehir’de Sevgi Seli
16 Nisan 2015 Perşembe 15:11

banner143
Ak Parti Milletvekili Adayları, Hacıbektaş’ta Coşku İle Karşılandı
İlgili Galeriye Git
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Avukat Ebubekir Gizligider, Nevşehir’in Gülşehir İlçesini ziyaret etti.

Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider, seçim  propaganda çalışmalarında bugün Nevşehir’in Gülşehir İlçesinde sürdürdü. Partisinin Gülşehir İlçe Teşkilatını ziyaret eden Gizligider, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, ve parti yöneticileri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.Gülşehir’de Kaymakamlığı ziyaret ederek, İlçe Kaymakamı Murat Ertekin’den bilgiler alan Gizligider,  Milli Eğitim Müdürü ve personelleri ile görüştü. Bölgedeki tarım arazileri ve çiftçiler hakkında Ziraat Odası Başkanlığı yöneticilerinden bilgiler alan Gizligider, daha sonra ilçe STK’larını ve meslek odalarını ziyaret etti.

İlçede esnaf ziyaretleri de yapan Gizligider, yapılması planlanan Gülşehir Entegre Devlet hastanesiyle ilgili bu yıl başında yer tespit çalışmalarının tamamlandığı ve ödeneğinin ayrıldığının ifade ederek, Entegre hastanenin yapımına ilişkin olarak bu ay içerisinde ihalenin gerçekleştirileceğini ve inşaat çalışmalarının da p Mayıs ayında ise başlanacağını sözlerine ekledi.

Entegre hastanesinin  en kısa sürede halkımızın hizmetine gireceği bildiren Gizligider, diğer ilçelerde entegre hastanelerin TOKİ aracılığıyla yapıldığını,  Gülşehir ilçesindeki hastanenin ise İl Özel İdaresi desteği ile hizmete kazandırılacağını dile getirdi.
Gizligider  daha sonra şöyle konuştu; “30 Mart yerel seçimler öncesinde dönemin AK Parti Belediyesi tarafından  Entegre Devlet hastanesi için Sağlık Bakanlığı'na 5000 m2 arsa tahsis edilmişti. 5000 m2 üzerine yapılacak olan Entegre Hastane' halkımıza   24 saat hizmet verecek. Hastanede en az dört dalda da uzman doktor ve bir aile hekimi ile yeterli sayıda sağlık personeli bulundurulacak. Acil Servis hizmetleri, pratisyen hekimlerce karşılanacak. Hastane bünyesinde rutin tetkiklerin yanı sıra laboratuvar hizmetleri de yine aynı şekilde verilecek. Hastanemizde  yatan hasta tedavisi yapılacağı gibi diğer tedavi işlemleri için de hastanemizde gerekli donanımlar oluşturulacak.” dedi.

Milletvekili Adayı  Gizligider, daha sonra Gülşehir İlçesine yaptığı ziyarette pazar yerini dolaşarak pazarcı esnafıyla sohbet edip sıkıntılarını dinledi. Gizlgider ve Partililer öğleden sonra ise köyleri ziyaret ederek kahvehanelerde çiftçiler ile görüşmeler yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
FİLİNTA MUSTAFA - 3 yıl önce
gülşehir akpartiye yerel seçimde ders verdi. halktan ne gelirse doğrudur. bu halka makarnacı diyen mhp chp utanın. gülşehire hastaneyi kim getirir tabiki ebubekir. 3 3 3 3 3
Avatar
NECATİ - 3 yıl önce
SAYIN VEKİLİM TUZKÖY MAH. (KÖYÜ) KONUTLARININ BORÇ BEDELLERİ İÇİN NE GİBİ ÇALIŞMALARINIZ VARRR:::::::::? KÖY HALKININ MADURİYETİNİN GİDERİLMESİ HUSUSUNDA PLAN VE PROJELERİNİZ HELER ACEBE
Avatar
filinta memati - 3 yıl önce
filinta mıstık dogmamıs bebeye hastaneye don biçme ben bir akpliyim fakat seçimde inşallah bu na ekmek yok siz onu tanıyamassınız
Avatar
yazmadan duramadım - 3 yıl önce
durmak yok yola devam.yav heee heee... insanlar ikiye ayrilir ; tek yüzlüler ve çok yüzlüler...
Avatar
sel - 3 yıl önce
nasipse el getirir sel getirir yel getirir nasip değilse el götürür yel götürür sel götürür her şey kader oylarımız ebubekire
Avatar
filinta kuzum - 3 yıl önce @filinta memati
filinta memati yi destekliyorum
Avatar
Filinde mematiye cevap - 3 yıl önce
Filinta memati sen önce partinin ismini öğren . Akp değil ak parti...
Avatar
filinta kuzum - 3 yıl önce
filinta memati kuzum, partinin adını doğru yaz bak ak parti yazcan ayıp oluyor