banner461
banner195

Gizligider’e Nevşehir Üniversitesinden Meclis Ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, Bugün TBMM de ki ofisinde ziyaret eden Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F. 3. Sınıf öğrencilerini Mecliste ağırladı.

Gizligider’e Nevşehir Üniversitesinden Meclis Ziyareti
09 Mayıs 2013 Perşembe 17:06

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider i TBMM de ki ofisinde ziyaret eden Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F. 3. Sınıf öğrencileriyle sohbet etti.

 

Gizligider,Bugün  TBMM de ki ofisinde ziyaret eden Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F. 3. Sınıf öğrencilerini Mecliste ağırladı.

Genç Milletvekili Siyasette Gençliğin önemine dikkat çekerken Türkiye’mizin en büyük sermayesi olan Gençlerimizin sorumluluk alarak işte siyasette varım demesi gerekliliğini söylerken AK Partili Vekil Gizligider,Genel Başkanımız ve  Başbakanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan ın Gençlere verdiği önemin ve duyduğu güvenin en güzel bir örneği olarak kendisini işaret ederek,Türkiye de artık Gençlik sorumluluk sahibi olmalı ve biz gençliğe duyduğu güvenin boşa çıkartmamalıyız dedi.Bu ağır görev ve kutsal sorumluluğun bilincinde olarak Durmak yok yola devam elbette gecemizi gündüzümüze katarak çalışarak dedi…

Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F. 3. Sınıf öğrencileriyle oldukça koyu bir sohbet havasında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider Genç Öğrencileri Önce Eğitimlerine sonrada mutlaka ülke yönetiminde görev ve sorumluluk almaları için Siyasete soyunmalarını arzu ettiğini söyledi.

 Ziyaret sonrası Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F. 3. Sınıf öğrencileri Vekil Gizligider e misafirperverliği ve ilgi alakaları için teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.