banner461
banner195

Gizligider:”Ortaklık Ruhu İstenilen Seviyede Değil”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, siyasette son dönemde yakalanan birlik ve bütünlüğün ne yazık ki ilimizde ekonomik verilere yansımadığını söyleyerek ince bir mesaj gönderdi.

Gizligider:”Ortaklık Ruhu İstenilen Seviyede Değil”
24 Ağustos 2012 Cuma 18:42

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, siyasette son dönemde yakalanan birlik ve bütünlüğün ne yazık ki ilimizde ekonomik verilere yansımadığını söyledi.

Nevşehir’in son dönemlerde aldığı yatırımla çok ciddi mesafeler kat ettiğini, önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan yatırımlarla da gelişmeye devam edeceğini kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, ilimizin en önemli sorunun iş adamları arasındaki birlik ve bütünlük ruhunun bir türlü istenen seviyeye ulaşmaması olduğunu dile getirdi.

Son dönemde siyasette sağlanan birlik ve bütünlüğün ilimiz ekonomisinin gelişmesi için bu birlik ve bütünlüğün iş adamları arasında da gelişmesinin önemine dikkat çekti.

İlimizde genelde küçük çaplı ticari işletmelerin sayının çokluğuna işaret eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, bu işletmelerin daha büyük yatırımlara dönüşmesi halinde ilimiz ekonomisinin daha da canlanacağına ve istihdamın daha üst seviyelere çıkabileceğini söyledi.


Haber:Ali ÇAMUR


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.