banner461
banner195

Gizligider:“Terör Meselesini Bitirmeye Kararlıyız“

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, Biz AK Parti hükümeti olarak terör sorununu bitirmeye kararlı olduklarını söyledi.

Gizligider:“Terör Meselesini Bitirmeye Kararlıyız“
13 Nisan 2013 Cumartesi 13:35

banner143
banner134

Türkiye'de çözümü, terörün bitmesini istemeyen gurupların geçmişte olduğu gibi bugün de süreci engellemeye çalıştıklarını savunan Gizligider, çözüm sürecinde hükümetin az konuştuğunu ya da bilgi vermediğini savunanların olduğunu ifade etti.


Sürece karşı çok hassas olduklarını, çok düşünüp az söylediklerini belirten Gizligider, şunları kaydetti:

 

"76 milyon halkımızdan gizlediğimiz veya milletimizi, şehitlerimizi ve yakınlarını incitecek hiçbir hesabın veya pazarlığın içinde olmadık, olmayacağız da... Bizim Türkiye gibi bir sevdamız var, AK Parti olarak ülkemizin her metrekaresinde varız, bazıları gibi belli bölgelerin partisi değil 76 milyonun partisiyiz. Son derece hassas bir süreçten geçiyoruz. Biz sırtımızda yumurta küfesi taşıyoruz, o sebeple adımlarımızı çok dikkatli ve ölçerek atıyoruz. 76 milyon halkımızı incitmeden çözmek derdindeyiz. Sayın Başbakanımızın söylediği gibi bedeli ne olursa olsun çözeceğiz, baldıran zehri de olsa içeceğiz. 30 yıldır ülkemizin ve bölgemizin başına bela olmuş terör meselesini Allah'ın izniyle hükmet olarak bitirmeye kararlıyız."dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Gizligider:

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.