banner461
banner195

Gökçek Milletvekili Adayı Oluyor...

Beyaz TV Genel Koordünatörü ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, Yeni Türkiye'nin Yeni ve Genç Milletvekili adayı olarak gösteriliyor.

08 Şubat 2015 Pazar 12:49

banner143
banner134
Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, koordinatörlüğünü yaptığı Beyaz TV'de yaptığı önemli ve kritik yorumlarıyla kamuoyunda takdir toplayan açıklamaları büyük yankı uyandırmıştı.

Son OSMAN'lı Geliyor...!

Beyaz TV Genel Koordünatörü ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, Yeni Türkiye'nin Yeni ve Genç Milletvekili adayı olarak gösteriliyor...

7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Osman Gökçek'in AK Partiden Ankara için Milletvekili Adayı olması bekleniyor...


İşte Osman Gökçek'in Beyaz Tv ekranlarında yaptığı ve kamuoyunda büyük ses getiren o açıklamaları ve videosu www.fibhaber.com da..

Paralel yapıya yakın medyanın peygamber efendimize hakaret ederek karikatürize eden Charlie Hedbo destek verdiğini hatırlatan Gökçek, kendisinin de Samanyolu Koleji mezunu olduğunu dile getirirken geçmişte bu tip durumların cemaat içerisinde kesinlikle yaşanmadığını söyledi.
Osman Gökçek şu ifadeleri kullandı;
İÇİNİZE NASIL SİNDİRDİNİZ?
Okuduğumuz okulun içinde, peygamberimize hakaret edildiği zaman o hakaret eden insanları savunmayı öğrenmedik. Bu paralel medya şimdi farklı türde hareketler yapıyor. Şimdi o hizmetin içerisinde bir çok arkadaşım var. Ama şimdi hiç biriyle görüşmüyoruz. Allah aşkına içlerine nasıl sindiriyorlar. 
Samanyolu Yayın Grup Başkanı Hidayet Karaca ile bir RTÜK ihalesinde bir araya geldiklerini ve Karaca'nın orada namaz kılan insanlara imamlık yaptığını da dile getiren Osman Gökçek “O gün namazı kıldıran Hidayet Karaca, bugün Peygamber Efendimize hakaret edenleri destekliyormuş. Nasıl sindiriyorsun içine. Ekrem Dumanlı nasıl sindiriyor içine? 
BÖYLE BİR DÖNÜŞ OLABİLİR Mİ?
Şimdi bakıyorum kalkıyorlar peygamberimize yapılan bu hakaretleri savunuyorlar. Bu olur mu? Ne yapıyorsunuz siz? Ne yapmaya çalışıyorsunuz. Başörtülü kardeşlerimiz kalkacaklar peygamber efendimize yapılan hakaretlerde, paralel medyanın yanında yer alacaklar. Bu olacak bir şey mi? Ekrem Dumanlı, sen bu peygamberimize hakaret yapanlara nasıl destek verirsin? Bunu nasıl yaparlar? Ben Samanyolu Koleji mezunuyum. Şimdi kalkıyoruz, bu okulun eskiden böyle olmadığını anlatmaya çalışıyoruz. Gerçekte öyle değildiniz. Böyle bir dönüş olabilir mi? 
YAZIKLAR OLSUN SİZE
Canlı yayında oldukça sinirlenen Osman Gökçek ' Eğer benim tırnağımın ucu kadar onlara hakkım geçtiyse haram zıkkım olsun. Ben ve benim yanımdaki bütün arkadaşlarım da böyle düşünüyor. Ben bunları söyledim diye bu paralel medya bana saldırmaya kalkar. Ama buradan hodri meydan diyorum. Benim de sizinle alakalı konuşacağımız, anlatacağımız çok şey var. Siz kaldırıp, peygamberimize hakaret edenleri desteklerseniz bu millet size yazıklar olsun der.'dedi.

OSMAN GÖKÇEK KİMDİR?

12 Ekim 1983 yılında Ankara’da doğan Osman Gökçek İlkokulu Hamdullah Suphi İlkokulu’nda okuduktan sonra ortaokulu TED Ankara Koleji’nde tamamladı. Lise öğretimine Samanyolu Koleji’nde devam etti. Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünden mezun oldu.

2002 senesinde kurulmuş olan Keçiören Gençlik Derneği’nin 9 Mart 2003 tarihinde olan kongresinde başkanlığa seçilen Gökçek, Keçiören’in ardından Ankara’da birçok ilçede derneğin örgütlenmesine yardımcı olmuş ve daha sonra 15 gençlik derneğini bir araya getirerek  Başkent Gençlik Federasyonu’nu kurmak için öncülük etmiştir.

Yapılan çalışmalardan sonra Türkiye ismini almaya İç İşleri Bakanlığınca layık görülmüştür. Yurt dışına birçok seminere katılan Gökçek, 17 Aralık tarihinden sonra Hollanda’ya ilk sivil girişimi sağlayan gruba liderlik etmiştir. Katılmış olduğu toplantılarda Türkiye üzerinde kötü amaçlı yapılan lobi faaliyetlerine karşı mücadele vermiştir.

Başkent Grubu 2004 yılı “81.yılın altın adamı”ödülünü almıştır ayrıca Başkent Son haber gazetesinin yılın en başarılı dernek başkanı ödülünü almıştır. 2005 yılında düzenlenen 1.Dünya Yerel Yönetimler Barış Konferansı’na (1.INTERNATIONAL LOCAL AUTHORITIES CONFERENCE FOR PEACE 2005) Türk gençliğini temsilen panelist olarak katılım sağlamış Türk gençliğinin görüşlerini dile getirmiştir.

Kazakistan Gençlik Kongresi (YOUTH CONGRESS OF KAZAKHSTAN)ile kardeşlik protokolü imzalayarak Türk-Kazakistan gençliği arasında dostluk köprüsü oluşturmuştur. Glocal Form gençlik parlamentosu üyesi olan Gökçek Türk gençliğini temsilen iki kez Roma’da bulunmuş, 2006 senesinde ise Ankara’da yapılmış olan Glocal  Form’da gençlik parlamentosuna Türk Gençliğinin Avrupa Birliği'ne bakış açısı hakkında bilgilendirmek için sunum yapmıştır.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında “Bu Son Olsun”adlı filmin yapımcılığını yapmıştır. Kanal 6 televizyonunda 12 hafta boyunca gençliğin sorunlarıyla ilgili “Var Mı Gençlik Gibisi?” programının da yapımcılığını üstenmiştir.Hacettepe Eğitim Vakfı ile yapılan protokol ile gençleri mesleki alanda geliştirmek için sertifika programı düzenlenmesinde etkili rol oynamıştır.

2006 yılında Güneydoğu Life Dergisi tarafından gençler için yaptığı çalışmalardan dolayı kenidisini ödüle layık görmüş ve ödülünü Devlet Bakanı Abdüllatif Şener'in elinden almıştır.

Keçiören'den bu yana 500 üzerinde yapılan faaliyete Osman GÖKÇEK önderliğinde imza atılmıştır. Ekip çalışmasına önem veren GÖKÇEK her fırsatta yapmış olduğu bu faaliyetlerde kendisi kadar ekibinin de emeğinin olduğunu vurgulamaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kurt canli - 3 yıl önce
Hey gidi dunya, pazarda limon satip ogrenimini surduren Halfetili İ. Melih Gokcek'ten. Ankara'nin tapusunu almis aile boyu saadete! Hayirli olsun. Yakisir. Kahraman ulkemin evlatlarina!
Avatar
Murat KABA - 3 yıl önce
akp oy vermiş bir kişi olarak asla asla ikinci bir gökcek e tahammülüm olamaz. yeter ya bırakın ankarayı yeter.