banner461
banner195

Göktürk, 17 Aralık Operasyonunu Değerlendirdi

Bir süredir Mecliste ve Anayasa komisyonunda süren HSYK yasası haırlıklarında aktif görev alan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, ulusal basına 17 Aralık sürecini değerlendirmeye devam etti.

Göktürk, 17 Aralık Operasyonunu Değerlendirdi
21 Ocak 2014 Salı 20:32

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bir süredir Mecliste ve Anayasa komisyonunda süren HSYK yasası haırlıklarında aktif görev alan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, ulusal basına 17 Aralık sürecini değerlendirmeye devam etti.

,
 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, 17 Aralık operasyonlarıyla ilgili a haber kameralarına konuştu. Göktürk, 17 Aralık operasyonlarının komplo olduğunu belirterek bunun adı "açık ve net olarak darbe girişimidir." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
kim darbe yapıyor darbecileri açıklarmısın kardeşim ya ne darbesi allah allahhhh
Avatar
öz ve öz türk - 4 yıl önce
sayın murat göktürk bey kardeşim sen ilk önce neveşhirde parti içi bir operasyununu yap sonra demeç ver partinde iki yalcı nerede yemek orada bunlar var ucasar sofrasında sizlerden önce ris ilan ederek kutlama yapanlarıı bir temizle ondan sonra diğer işlere bi bakınız yapmayınya çok içler acısı bir durumdasınız hatta gülünç müü denir buna utanç tablosumu denir sizler karra veriniz selamlar kusura bakmayın
Avatar
AKPLİ - 4 yıl önce
allahini seversen yeni anladiniz onlarin kötü olduğunu siz de aynisiniz hep laf daha ne yaptiniz nevşehire 11 senedir kuru laf maaşiniza geldimmiydi 1 gün kekitmezsiniz dyilmi allah katinda hakkim size haram olsun...