banner461
banner195

Göktürk: “30 Mart Ürgüp’te Fahri Yıldız’ın seçimi değildir!“

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk haber merkezimize gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Göktürk: “30 Mart Ürgüp’te Fahri Yıldız’ın seçimi değildir!“
15 Mart 2014 Cumartesi 11:24

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk haber merkezimize gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Ak Parti iktidarlarına kadar milletin iradesinin ülkenin yönetimine hakim olamadığını ifade eden Göktürk, "Millete hesap vermeyenler, millete hesap verme gibi bir kaygı taşımayanlar, kapalı kapılar ardında görüşmeler yaparak iktidarları paylaştılar, sadece sandıktan sandığa millete geldiler." dedi.

Bugün de aynı şeyin yapılmak istendiğini ifade eden Göktürk, "Gezi parkı ile başlayan hadiseler, ardından 17 aralıkta ve 25 aralıkta yapılan darbe girişimleri, bunun adı darbe girişimidir, milli iradeye karşı yapılmış bir girişimdir, bunu nerden biliyoruz, millete rağmen yaptıkları için biliyoruz, yani bugün ak partinin desteği %50’lerde olmasına rağmen yok sayılmak istenmesinden biliyoruz. Halen kirli oyunlar tezgahlandığı için biliyoruz." şeklinde konuştu.

Göktürk sözlerine şöyle devam etti: "Milletimizin nazarında rüşvet ve yolsuzluk gibi ambalaja sarılarak bize atmaya çalıştıkları çamurdan biliyoruz, hepimiz tertemiziz elhamdulillah. Alnımıza sürülecek bir leke yok!. Yolsuzluk ve rüşveti öne sürerek bizlerden soğutmaya çalışılmakta fakat milletimiz bu oyuna gelmemektedir bunu gittiğimiz yerlerde görüyoruz.

Şunu açıkça söylüyorum yolsuzluk ve rüşvete biz de karşıyız, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen her kimse Allah ona lanet etsin. bunu çok açık ve net bir şekilde ifade ediyorum. Bizim içimizde de olabilir varsa cezasını çeker. dedi.

Bizim bünyemiz yolsuzluğu, rüşveti, uğursuzluğu kabul etmez etmeyecektir. Bu hususta hemşehrilerime garanti veriyorum.

Şu hususa dikkat etmemiz lazım, 30 mart Ürgüp’te Fahri Yıldız’ın seçimi değildir, Nevşehir’de Hasan Ünver’in seçimi değildir. Avanos’da Mustafa Körükçü’nün seçimi değildir. Millet iradesinin devam edeceğinin ya da etmeyeceğinin seçimidir. Karar verdiğimiz anda biz söz sahibi olmaya devam edeceğiz diyeceğiz ya da meydanı size bırakıyoruz istediğiniz gibi at oynatın diyeceğiz, buna milletimiz müsade etmeyecektir, gençlerimiz için çocuklarımız için geleceğimiz için etmeyeceğiz. şeklinde konuştu.

Milletvekili Murat Göktürk son olarak 30 mart yerel seçimlerinin Ürgüp’ümüze, Nevşehir’imize ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
sayın vekil sen konuşma ne konuşuyon bilmiyosun.
Avatar
veli tanık - 4 yıl önce
darneyi 8000 bin polis 250 savcıya siz yaptınız çıkan yasalarla millete siz darbe yaşatıyosunuz.pisalardan haberin varmı işler nasıl geziyosun esnafı 5 yıldan sonra
Avatar
ürgüp - 4 yıl önce
iyi tamam da vekilim belediyeden bir talebimiz ricaamız olduğunda da sayın büyüğümüz başbakanımıza mı müracaat edeceğiz? mağlumunuz halk olarak bize pek değer verilmiyor.yoksa hepimiz ak parti neferiyiz
Avatar
millet - 4 yıl önce @ahmet
konuşmayı ilen sen misin ahmet bi yazdığını oku!