banner461
banner195

Göktürk, “Amaçları Başbakanımızı Asmaktı”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, 17-25 Aralık operasyonları ile ilgili önemli değerlendirmelerde de bulundu.

Göktürk, “Amaçları Başbakanımızı Asmaktı”
27 Ekim 2015 Salı 13:00

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Radyo Mega’nın konuğuydu.

Gazeteci Murat Düşmez’in hazırlayıp sunduğu programda konuk olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, gündeme ilişkin soruları cevaplandırdığı programda 17-25 Aralık operasyonları ile ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

Günümüzde insanların hemen hemen her konuda rahatlıkla konuşabildiklerini ve bilip bilmeden rahatlıkla yorum yapabildiklerini belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, bu konuda oluşturulmak istenen algı operasyonunun tam anlamıyla tutturulamadığını da ifade etti.

Göktürk, “Medya günümüzde çok değişik bir ortam. Zira gün boyunca olan bitenleri televizyon ekranları 3-5 saniye ile aktarmaya gayret ediyor. Ve o yansıtanın bakış açısıyla yönlendiriliyor haber ve görüntüler. 17-25 Aralık operasyonlarında da bu yapılmaya çalışıldı. Eğer o algı operasyonu tam anlamıyla amacına ulaşsaydı ülke parça parça olurdu. Ülkeyi hükümetsiz bırakmak ve o dönemin Başbakanı Sayın Cumhurbaşkanımızı yargılayıp idam etmekti amaçları. 7 Haziran’da da bunu başaramadılar. 258 Milletvekili ile hala milletimizin umudu olarak meclisteyiz” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.