banner461
banner195

Göktürk, “Bu Oyunları 100 Yıl Önce de Gördük”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, bugünlerde ülkemizde yaşananların bir benzerinin 100 yıl önce de görüldüğünü ifade etti.

Göktürk, “Bu Oyunları 100 Yıl Önce de Gördük”
22 Ekim 2015 Perşembe 12:33

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, bugünlerde ülkemizde yaşananların bir benzerinin 100 yıl önce de görüldüğünü ifade etti.


1914’lü yıllarda yaşananların ardından koskoca bir imparatorluğun yıkıldığını ve Türklerin Anadolu topraklarına sığınmak zorunda kaldığının altını çizen AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “1914’lü yıllarda Osmanlı coğrafyasında yaşadığımız hadiseler neyse bugünde aynı şeyler ülkemizde cereyan ediyor. Gezi olaylarını bir hatırlayın. O dönemdin itibaren başlayan saldırıları, itibarsızlaştırmaya yönelik eylemleri bir hatırlayın. Bu toprakları parlama girişimlerini bir hatırlayın. Sebepleri ne olursa olsun, terör örgütlerinin nasıl bir araya gelip nasıl oyunlar oynadıklarını bir hatırlayın. Sonuca bakarsanız bundan 100 yıl önce ne oldu, koskoca bir imparatorluğu kaybettik. Ve Anadolu gibi bir avuç vatan toprağına sığınmak zorunda kaldık. Bakın etrafımızı da boşaltıyorlar. Suriye bitti, Irak bitti. Aynı oyunları değişik tezgahlar ve aktörlerle bizim yurdumuzda da hayata geçirmeye çalışıyorlar. Bu nedenle 1 Kasım seçimleri AK Partinin milletvekili çıkarma seçimi değil. Bu ümmetin, bu vatanın tamam mı devam mı seçimi” ifadelerinde bulundu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.