banner461
banner195

Göktürk:Sosyal Yaraların Sarılmasına Büyük Önem Veriyoruz

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, toplumun genelini ilgilendiren konuların öncelikleri olduğunu belirtirken, sosyal yaraların sarılmasına önem verdiklerini söyledi.

Göktürk:Sosyal Yaraların Sarılmasına Büyük Önem Veriyoruz
30 Ocak 2013 Çarşamba 14:49

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak gündemlerini belirlerken toplumun geneline sirayet eden konuların öncelikleri olmaya devam ettiğini, kişileri değil toplumun genelini kapsayan konularda çalışma yapmanın bundan sonra da öncelikleri olmaya devam edeceğini dile getirdi.

Nevşehir’de 2 bin 500 ailenin özürlü bakım ücreti aldığını kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, bu yardımların büyük bir hassasiyetle yapılan incelemeler sonucunda bu ailelere verildiğinin altını çizdi.

Göktürk, “Biz Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri olarak öncelikle toplumun genelini ilgilendiren sorunların çözümü için gayret sarf ediyoruz. Bundan sonrada böyle olacak. İlimizde 2 bin 500 aile özürlü yakınlarından dolayı ücret alıyor. Bu büyük bir hassasiyetle yapılan incelemeler sonucunda bu ailelere veriliyor. İlimizde sosyal yaraların sarılmasına yönelik yapılan çalışmalar önceliğimiz durumunda” açıklamalarında bulundu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
celal acur - 5 yıl önce
sayın vekilim neye önem veriyosunuz millet bitmiş durumda oya gelinci millete yalvarıyorsunuz