banner461
banner195

Gönüllerin Başkanı Celal YİĞİT Resmi Başvurusunu Yaptı

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabası Belediye Başkanı Celal Yiğit bugün AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanlığına gelerek Aday adaylık müracaatı için Resmi Başvurusunu yaptı.

Gönüllerin Başkanı Celal YİĞİT Resmi Başvurusunu Yaptı
31 Ekim 2013 Perşembe 21:23

banner143
Celal Yiğit  aday adaylığı başvurusu
İlgili Galeriye Git
banner134

Kavak kasabasından yaklaşık 50 kişilik bir kalabalık grupla AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına gelen Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit Çıraklık Kalfalık döneminden sonra USTALIK için gönül verdiği AK Partiden aday adaylık başvuru Dosyasını AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz e teslim etti.

Yaklaşık 4 ay önce Rozetleri AK Parti Grup Toplantısı sonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından takılan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, bugün Kavak kasabasından kalabalık bir vatandaş grubunun katılımlarında AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanlığına gelerek Ustalık Dönemi için AK Parti Kavak Belediye Başkanı Aday adaylık müracaatıyla resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru anında FİB Haber merkezimize açıklamalarda bulunan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Şu an kelimelerle anlatılamaz tarifi imkansız bir duygular içersindeyim ve çok mutluyum. Zira şuan hem kendi yuvamdayım hemde kendi yuvam olarak gördüğüm gönül verdiğim AK Partimden Sevdalısı olduğum Kavak kasabasından Ustalık dönemi için yeniden Aday adaylık müracaatımı yapmak nasip oldu.Allah için herkesi yürekten seviyor ve halkıma hizmet etmek mutluluğun en güzeli ve bu duyguyu bir dönem daha yaparak Kavaklı hemşerilerime hizmet etmek için talibim. Bizi her zaman destekleyen Kavaklı bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.
Celal Yiğit, Sevgili Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki AK Partimizin içersinde bulunduğumuz tarihi süreçte büyük önem arz eden Yerel Seçimlerde oylarını artırarak zaferle ayrılması en büyük dileğim.Allahın izniyle bu kutsal davada yüce milletimizin büyük teveccühleriyle bunu başaracağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu vesile ile Yaklaşan 2014 Yerel seçimlerinin Ülkemize,Milletimize Şehrimize Beldemize ve tüm aday adaylarına hayurlı ve uğurlu olmasını cenabı mevladan diliyorum.İnşallah Bu kutsal yolda yürümek değil koşmak için Durmak Yok Yola Devam dedi...

Kavak tan Başkanları Celal Yiğit e destek için yaklaşık 50 kişilik bir grupta Başkanımızla Durmak yok AK Partiyle Yola Devam diyerek Başkan Yiğit e tam destek olduklarını ifade ettiler.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz de yaptığı açıklamasında Sayın Celal Yiğit e başarılar dileyerek aday adaylığının hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Necmi - 5 yıl önce
hayırlı olsun allah'tan başarı
dilerim.kavak beldemize hayırlı
olur inşallah .....
Avatar
kavak halkı - 5 yıl önce
sayin yönetici yorumlari niçin tamamini kabul etmi̇yorsun ?yorumumda hakaret içeren bir söz yok aykiri ve sataşma da yok sadece olanlarin cevabini celal başkandan soruyoruz.hakkimiz yok mu sormaya ?
Avatar
kavak halkı - 5 yıl önce
öncelikle adayımız kesinlikle yılmaz osma olacaktırr
Avatar
ahmet mehmet - 5 yıl önce
adayımız celal yiğit. şimdiden hayırlı uğurlu olsun başkanım.
Avatar
kavak koop - 5 yıl önce
celal başkanımızın karşısında aday adayı olan yılmaz osma ve babası eski başkan mustafa osma kasabamızda doğru yol partisinin direk taşıdır.yılmaz osma arkasındaki grup içerisinde 1 tane gönülden ak partili yoktur.dünün doğru yolcu yılmaz savunucuları ışığı ak partide gördüklerinden buraya üşüşmüşlerdir.vatana millete hayırlı olsun...
Avatar
kavak halkı - 5 yıl önce
celal başkanın resmi başvuruya giderken arkasındaki kişilerin 13 tanesinin ak partiye hiç oy vermediler .bu dönem mi verecekler miş celal başkan bunları tanımıyor mu?
Avatar
ahmet mehmet - 5 yıl önce
admin mesajımı neden yayınlamıyorsun
Avatar
kavak koop - 5 yıl önce
celal başkanın arkasındaki 50 kişiden 13 ü ak partiye oy vermedi deniyor.yılmaz osmanın arkasındaki doğru yolculardan hiç biri ak partiye oy vermedi bundan sonra vermeyecekte...onlar hala demirelin izindeler.