banner461
banner195

Görüyorlar, Okuyorlar Ama Cevap Vermiyorlar

Nevşehir’de özellikle siyasetçilerde basın ve yayın kuruluşlarının yaptığı eleştirilere ne yazık ki cevap verme kültürü yeterince gelişmiş değil.

Görüyorlar, Okuyorlar Ama Cevap Vermiyorlar
14 Kasım 2015 Cumartesi 14:25

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de özellikle siyasetçilerde basın ve yayın kuruluşlarının yaptığı eleştirilere ne yazık ki cevap verme kültürü yeterince gelişmiş değil.

Kimi zaman yapılan eleştirilere işlerine gelmediği için cevap vermedikleri gözlenen günümüz siyasetçilerinin kimi zaman söz konusu eleştirileri şimdilik kulak arkası etmeye gayret gösterdikleri gözleniyor.

1 Kasım seçimlerinin ardından 32 bin oy sınırında kalarak 5 aylık Milletvekilliği yaptıktan sonra Vekilliğini kaybeden Mehmet Varol hakkında yaptığımız habere de henüz yanıt verilebilmiş değil. Yıllardır Nevşehir’in siyaset arenasında çeşitli adaylıkları ile gündeme gelen Varol’un son seçim yenilgisinin ardından siyasete devam edip etmeyeceğini sormuştuk.

Haberi ilimizde faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarından gören Varol, seçimler esnasında basın yayın kuruluşları arasında bir ayrım yapmadığını dile getirmesine karşın siyaset arenasında bulunmaya devam edip etmeyeceği yönündeki sorumuza bir cevap vermedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.