banner461
banner195

Gülmez’den İki İlçe Teşkilatına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Gülşehir ve Acıgöl ilçelerinde ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

 Gülmez’den İki İlçe Teşkilatına Ziyaret
13 Şubat 2015 Cuma 18:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Gülşehir ve Acıgöl ilçelerinde ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Gülşehir ilçesinde CHP İlçe Başkanı Yakup Özmen ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşen İl Başkanı Kamil Gülmez, 20 Şubat 2015 Cuma günü Nevşehir’e gelecek olan CHP Parti Meclis üyesi Tuncay Özkan’ın Nevşehir programına Gülşehir ilçe teşkilatının yoğun bir katılım göstermesini beklediklerini söyledi.

İlçe teşkilatının sorunlarını da dinleyen CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri daha sonra Gülşehir Öğretmen evi lokalini de ziyaret ederek burada Partilileri söz konusu programa da davet ettiler.

Gülşehir ilçesinin ardından Acıgöl ilçe teşkilatını da ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Gülmez ve beraberindekiler, ilçe başkanı Halil Aytekin ve Acıgöllü partilileri 20 Şubat 2015 tarihindeki programa davet ettiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.