banner461
banner195

Gülşehir’i Köy Görüntüsünden Kurtaracağız

Milliyetçi Hareket Partisinin Gülşehir belediye başkan adayı Vahdi Arısoy, Gülşehir’i köy görüntüsünden kurtarmak için belediye başkanlığına talip olduklarını söyledi.

Gülşehir’i Köy Görüntüsünden Kurtaracağız
14 Aralık 2013 Cumartesi 11:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinin Gülşehir belediye başkan adayı Vahdi Arısoy, Gülşehir’i köy görüntüsünden kurtarmak için belediye başkanlığına talip olduklarını söyledi.

Yapılan anketlerde Milliyetçi Hareketin ilçede açık ara önde gittiğini de belirten MHP Gülşehir Belediye Başkan Adayı Vahdi Arsıyor, “Yaptırdığımız bütün komu oyu yoklamaları ve anketlerde biz açık ara önde çıkıyoruz. Müslüman'ın yitiğini bulması farzdır düsturuyla çalışacak, beş yıl önce partimizin kaybettiği belediyeye, Yüce Yaradan'ın izniyle, MHP'nin bayrağını tekrar dikeceğiz. Gülşehirimizi, bakımsızlıktan, ilgisizlikten, sahipsizlikten ve köy görünümünden kurtararak ismine yaraşır bir şehir yapmak için Bismillah diyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bi nane olmaz senden - 5 yıl önce
Arısoy, işine gücüne bak. Ümit BALAK seni kevgire çevirecek. Mustafa dursun aday diye verdiğiniz yaygara ve planların altında kalacaksın.

Adem Yahya BİLİCİ
Avatar
ali - 5 yıl önce
vahdi arisoy gulsehirde mhp onde ama gercek mhp lilerle onde olabilirdi sizin vaatte bulundugunuz cevreyle bu secimi yine kaybedecez
Avatar
ali - 5 yıl önce
vahdi arisoy gulsehirde mhp onde ama gercek mhp lilerle onde olabilirdi sizin vaatte bulundugunuz cevreyle bu secimi yine kaybedecez
Avatar
muhammed - 5 yıl önce
5 yıl öncesine kadar gülşehiri hep mhp li belediye başkanları yönetti.eğer gülşehir köy görüntüsünde ise ozaman yıllardır gülşehirir yöneten mhp'li başkanlar hiç bir şey yapmamışlar.
Avatar
ömer varol - 5 yıl önce
çok yakından tanıdığım ve 5 yıldir aksarayda görev yaptığımda tanıdığığım sevgili ağabeyin,meslektaşım vahti arısoy her şeye laik ve başarılı biridir, kendisine başarılar diliyorum, saygılarımla,
Avatar
gülşehirli - 5 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanır atasözü şimdiden tomurcuklar oluşmadan taşlanmaya başlanmış yürü be başkanım seni çekemeyenler çatlasın akp liler senin rüzgarında bile kaybolur
Avatar
Alperen - 4 yıl önce
Kim kevgire çevrildi.ümit balak vahdi den yediklerini düşünmeden nasil karşısına çikmis utanmadan.daha kevgire çevirecekmis.plani kimin yaptigi belli.yaygara gercekmis meger.simdi uslu uslu izleyin yapilacaklari.