banner461
banner195

Gümüşkent’te Kıt İmkanlarla Belediyecilik Yaptık

Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent kasabasında kıt imkanlarla belediye hizmeti verdiklerini söyleyen Başkan Mustafa Arıkan, Gülşehir belediye başkanlığını kazanması durumunda ilçeye önemli hizmetler yapacaklarının altını çizdi.

Gümüşkent’te Kıt İmkanlarla Belediyecilik Yaptık
31 Ekim 2013 Perşembe 11:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Gümüşkent kasabasında kıt imkanlarla belediye hizmeti verdiklerini söyleyen Başkan Mustafa Arıkan, Gülşehir belediye başkanlığını kazanması durumunda ilçeye önemli hizmetler yapacaklarının altını çizdi.

Gümüşkent beldesinde üç dönem belediye başkanlığı görevinde bulunan, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimle birlikte Gümüşkent belediyesinin tüzel kişiliğinin düşecek olması dolayısıyla Gülşehir belediye Başkanlığına aday adayı olan Başkanı Arıkan, Gümüşkent gibi nüfusu 600’lere kadar düşen bir belde de hizmet vermenin kolay olmadığını ifade etti.

İller bankasının nüfusa oranla verdiği gelirleri ile beldeye hizmet götürebilmenin son derece zor bir durum haline geldiğine değinen Gümüşkent Belediye Başkanı Mustafa Arıkan, yıllardır belediyecilik anlamında edindiği bilgi ve tecrübeleri Gülşehir ilçesine önemli hizmetler kazandıracaklarına değindi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Murat - 4 yıl önce
gülşehire en hayırlı başkan olacağını düşünüyorum allah yolunu açık etsin tecrübesiyle gülşehiri güzelleştirecek tek aday
Avatar
FEVZİ - 4 yıl önce
gümüşkenti̇ düzeltti̇de şi̇mdi̇ sira gülşehi̇r e geldi̇ öylemi̇