banner461
banner195

Gün Birlik Günü

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu yaptığı açıklamasında; Değerli Fib Haber ekibi, "Acemi Birlikleri Taşraya Taşınıyor" başlıklı haberinizle başlatmış olduğunuz kampanyaya gönülden destek oluyorum dedi. Kalfaoğlu açıklamasında;

Gün Birlik Günü
21 Mayıs 2013 Salı 21:20

banner143
banner134

MHP İlçe Başkanı Kalfaoğlu acemi birliğini almak için ortak hareket çağrısı yaptı.


 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu yaptığı açıklamasında; Değerli Fib Haber ekibi, "Acemi Birlikleri Taşraya Taşınıyor" başlıklı haberinizle başlatmış olduğunuz kampanyaya gönüldenden destek oluyorum. Nevşehir'imizin yerel ekonomisini güçlendirmek için bu bulunmaz fırsatın en iyi şekilde değerlendirilmesi için başta Mecliste görev yapan Milletvekillerimizin, şehrimizde yaşayan siyasetçi, iş adamı bürokrat ve en önemlisi de değerli Nevşehir halkının gerekli hassasiyeti göstererek e-mail kampanyanıza destek vermeye davet ediyorum dedi.

Kalfaoğlu Memleket menfaatleri adına yapılacak her iş her hizmet için varız, topyekün birlik ve beraberlik göstererek Nevşehir gücümüzü ortaya koymak için bütün sivil toplum örgütlerini de bu kampanyaya davet ediyorum.

ACEMİ BİRLİĞİ HAKKIMIZ

 

Maksat bağcıyı dövmek değil, maksat üzüm yemekse bu işin siyasi boyutunu bir kenara bırakıp; AK Partilisi, CHP’lisi, MHP’lisi, BBP’lisi, STK’ları, kentin kanaat önderleri bir araya gelip es geçilen, görmezden gelinen ve bir kez daha hakkı gasp edilmeye çalışılan Nevşehir'in hakkı olan Acemi Birliğini almalıyız.

 

DAYANIŞMA İÇİNDE OLMALIYIZ

 

Bu gün birlik, bu gün dayanışma, bu gün Nevşehir için el verme günü. MHP olarak konunun sonuna kadar takipçisi olarak, Nevşehir'in hakkının bir kez daha gasp edilmemesi için mücadeleci tutumundan kesinlikle taviz vermeyecektir. Yıllardır Nevşehirli’nın beklentisi olan Acemi Er Eğitim Alayı’nı Nevşehirimize getirmek, o iradeyi ortaya koymak,AK Partili üç Milletvekili Belediye Başkanlarıyla zor olmasa gerek.

 

SİYASET İKİNCİ PLANDA

 

Nevşehirli hangi görüşten, fikirden olursa olsun Askeri Er Eğitim Kışlası’na sahip çıkmalıdır, çıkmak zorundadır. Zaman birlik günüdür, zaman Nevşehir için, Nevşehir'in geleceği için bir olma günüdür.

 

Ülkücüler bu birlikteliğe bu gün ışık tutuyor, Nevşehir için haydi diyor. Haydi Nevşehir, Acemi Er Eğitim Alayı’na sahip çık, unutulmuşluğunun karşılığını unutanlara hatırlatmak için vakit kaybetme. Yeter kaybettiğin vakit diyor tüm Nevşehirli hemşerilerimizi duyarlı olmaya davet ediyoruz.”  Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Helal sana Kalfaoğlu - 5 yıl önce
genç başkanı tebrik ediyorum. nevşehirin böyle siyasetçilere ihtiyacı var. diğerlerini ntso seçimlerinde gördük. yolun açık olsun kalfaoğlu
Avatar
Bravo Kalfaoğlu... - 5 yıl önce
genç siyasetçimiz inşallah nevşehirimize büyük hizmetler sunacak
Avatar
İstanbul'dan - 5 yıl önce
ben istanbulda yaşıyorum. nevşehir'e böyle bir hizmetin gelmesi şart. ayrıca ak partili olmama rağmen kalfaoğlu'nu yakından takip ediyorum. bence nevşehir ve bütün siyasi partiler için kalfaoğlu çok iyi bir şans. inşallah dinazorlar arasında harcamazlar bu genci. sahip çıkılmalı!!!
Avatar
KEMAL KAYMAKÇI - 5 yıl önce
sayin başkanimin bu düşüncelerinden dolayi kutlarim
Avatar
Doğrucu Davut - 5 yıl önce
acemi birliğini ticari olarak düşünenler biraz da sosyolojik açıdan bakabilseler keşke. hafta sonları binlerce gencin küçücük nevşehir çarşısında olduğunda yerli halkın nasıl zorluk çekebileceğini düşünseler kaıtsız şartsız hayır derlerdi.büyük şehirlerde bile insanlar hafta sonu askerden yana sıkıntı yaşakarken küçücük şehir ticari rant uğruna heba edilmemeli.bakınız hafta sonları ankara kızılay semtine umarım güzel kentim ticari rant uğruna heba edilmez.
Avatar
yorum - 5 yıl önce
konuşmak kolay nerde icraat en kolay iş iş tarif etmek yapan hiç yok
Avatar
ayıp - 5 yıl önce
akpli kardeşim mhp ne diyorsa karşısınız. sayın kalfaoğlu nevşehir'e fabrika yapılmalı dese yok bacası tüter hava kirlenir diyeceksiniz bu kadar da cahil olmayın.