banner461
banner195

Güneri’den Ünver'e Hem Teşekkür, Hem Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e hem teşekkür, hem de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güneri’den Ünver'e Hem Teşekkür, Hem Hayırlı Olsun Ziyareti
28 Ekim 2013 Pazartesi 22:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e hem teşekkür, hem de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in ilimizdeki tüm esnaf ve sanatkarlar odalarına olduğu gibi Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanlığına da çok büyük katkılarda bulunduğunu kaydeden Oda Başkanı Osman Güneri, ilimizde Nevşehir belediyesi tarafından yapılan Sebze Hali ve Köy Ürünleri pazarının Nevşehir ekonomisine önemli katkı sağlayacağına dikkat çekti.

Her iki çalışmadan dolayı Başkan Ünver’e teşekkür eden Başkan Güneri ayrıca, Başkan Ünver’in belediye başkanlığına aday olmasından dolayı da kendisine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken hal ve köy ürünleri pazarı gibi çalışmaların sonuçta Nevşehir halkına yapılmış birer hizmet olduğunun altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Federal - 4 yıl önce
Başkanım bunlara sırtını dönme