banner461
banner195

Güneş, Şampiyon Sporcusunu Altınla Ödüllendirdi

Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, Alanya’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Şampiyonası müsabakalarında ikinciliği kazanan, daha önce sayısız Şampiyonluklar elde eden İpek Çidem’i altın ile ödüllendirdi.

 Güneş, Şampiyon Sporcusunu Altınla Ödüllendirdi
24 Ocak 2015 Cumartesi 15:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş, Alanya’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Şampiyonası müsabakalarında ikinciliği kazanan, daha önce sayısız Şampiyonluklar elde eden İpek Çidem’i altın ile ödüllendirdi.

Kapadokya Spor Kulübü bünyesinde Spor hayatına devam eden Sporcusu İpek Çidem’in gösterdiği başarının Nevşehir’in spor alanında ilimiz adına müsabakalarda yarışan sporcuların maddi – manevi desteklendiğinde ne denli başarılı olabileceklerine iyi bir örnek olduğunu dile getiren Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş,  12-15 Şubat 2015 Tarihleri Arasında Antalya da Yapılacak Olan Uluslararası Müsabakada Türk Milli Takımını, Nevşehir’i ve Kapadokya Spor Kulübünü temsil edecek olan sporcusuna bu müsabakalarda da başarılar diledi.

Taekwondo Antrenörü Recep Işık, Kapadokya Spor Kulübü Başkanı Av. Hüsnü Güneş’e sporcusu İpek Çidem’e maddi – manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.