banner461
banner195

Güneş STK’ları Ziyaret Ediyor

55 Kişilik AK Parti Milletvekili aday adayları listesinde genç ve dinamik oluşuyla dikkat çeken birkaç isimden biri olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş’in Sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretleri aralıksız sürüyor.

 Güneş STK’ları Ziyaret Ediyor
13 Mart 2015 Cuma 16:37

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 55 Kişilik AK Parti Milletvekili aday adayları listesinde genç ve dinamik oluşuyla dikkat çeken birkaç isimden biri olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş’in Sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretleri aralıksız sürüyor.

İl Merkezinde seçim çalışmalarına yoğunluk veren AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’yü ziyaret etti. Güneş, Ziyaretinde Birlik Başkanı Ördü’den ilimiz esnaf ve sanatkarının sorunlarına dair bilgiler aldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Güneş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkanı Seyit İnce’yi de ziyaret ederek İnce’den ticaret ve sanayi odasının çalışmalarıyla ilgili bilgiler edindi.

Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğini de ziyaret eden ve burada Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi ile görüşen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, Vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak ve korumak için canlarını gözlerini bile kırpmadan veren Tüm Şehitlerimizin ve bu uğurda yaralanan gazilerimize millet olarak minnet borçlu olduğumuza da dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bu adam - 3 yıl önce
adam gibi adam listede kesin gibi bu gün kendisini tanıdım ve buldum müthiş birisi samimi ve içten birisi halkın temsilcisi olur
Avatar
liste - 3 yıl önce
güneş-körükçü-menekşe