banner461
banner195

Hacıbektaş’ı Hünkara Yakışır Bir İlçe Yapacağız

Yıllardır muhalefet partili belediye başkanlarının yönettiği Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine AK Hizmet kervanının getirilmesine talip olan isimlerden biri de Bayram Bozkurt.

Hacıbektaş’ı Hünkara Yakışır Bir İlçe Yapacağız
06 Kasım 2013 Çarşamba 16:14

banner143
banner134

 Türkiye’nin son 11 yılına damga vuran, Ülkemizi baştan aşağıya yeniden imar eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hacıbektaş ilçesinin özlediği yerel hizmetleri de alabilmesi için belediye başkanlığına aday adayı olan Bayram Bozkurt, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Hacıbektaş ilçesine kazandırmayı planladıkları projeleriyle birlikte ilçenin yıllardır süren geri kalmışlığına da bir son vereceklerini dile getirdi.

Hacıbektaş-ı Veli’ye yakışır bir ilçeyi yeniden imar etmek için bu göreve talip olduklarına dikkat çeken Bozkurt, “Hacıbektaş belediye başkanlığına ilçemize son dönemde hizmet yapılamadığından dolayı talip olduk. Ak Parti ve Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki Ak Hizmet kervanına gönül verenlerden biriyim. Büyük Usta’nın çizgisinden hareket ederek Hacıbektaş ilçemizi yeniden imar edeceğiz. Yerel hizmetlerin en iyisini ve Hacıbektaş-ı Veli Hünkarımıza yakışan tüm hizmetleri ilçemize kazandıracağız. Ak Parti iktidarlarının son yıllarda ülkemize, ilimize getirdiği hizmetlerin ilçemizde de hayata geçirilmesi en büyük isteğimiz. Ak kadrolar sayesinde Hacıbektaş ilçesinin hizmette geri kalmışlığını giderebilecek, ilçemizi yeniden ayağa kaldıracak projelerimizi hayata geçirmeyi istiyoruz. Ak Parti teşkilatlarının, Milletvekillerimizin destekleriyle birlikte Hacıbektaş ilçemizde değişime, gelişmeye ve modern bir Hacıbektaş’ı dizayn etmeye talibiz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:)) - 5 yıl önce
bayram bozkurt, evrakta sahte imza nedeni ile doğuya sürülmemiş miydi? rıdvan bey de tekrar nevsehir e getirtmişti. yanılıyor olabilir miyim?
Avatar
kader - 5 yıl önce
boyun kadar icra dosyası var kardeşim mahkeme de nasıl olacak bu iş
Avatar
doğru doğru - 5 yıl önce
bayram zaten kendi açığını kapatabilirm
yim diye aday oldu sen kimmmm belediye başkanlığı kimmmm bayramcım biraz dürüst olalım
Avatar
bayram git işine yaa - 5 yıl önce
hacıbektaşın adamı hacıbektaşlı vede alevi olmazsa oy verir mi hiç alevi olacak bunu unutmayın