banner461
banner195

Hacıbektaş’ta “Barış” Yok

İşçi Partisi tüm il genelinde olduğu gibi ilçelerde de belediye başkan adaylarını bir bir belirlemeye devam ediyor.

Hacıbektaş’ta “Barış” Yok
04 Eylül 2013 Çarşamba 12:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İşçi Partisi tüm il genelinde olduğu gibi ilçelerde de belediye başkan adaylarını bir bir belirlemeye devam ediyor.

Nevşehir Merkez başta olmak üzere tüm il genelindeki belediyelerde İşçi Partisi olarak belediye başkan adayı çıkaracaklarını belirten İşçi Partisi İl Başkanı Mustafa Soner Menekşe, Hacıbektaş Merkez belediye başkanlığı için ilçe yönetim kurulu üyesi de olan Muharrem Toprak’ı aday göstereceklerini açıkladı.

Hacıbektaş ilçesinin Nevşehir’in önemli bir inanç merkezi olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Menekşe, “Hacıbektaş ilçemizde işçi partimiz güçlü bir yapılanma ve teşkilatlanma çalışması bulunuyor. Bu nedenle bu ilçemizdeki yerel yönetim hizmetlerini önemsiyoruz. Hacıbektaş Belediye Başkanlığına ilçe örgütü yönetiminde de görev alan Sayın Muharrem Toprak’ı aday göstereceğiz” dedi.

Hacıbektaş ilçesinde mevcut yerel yönetimin ilçedeki insanları ayrıştırma gayreti içerisinde bulunduğunu kaydeden İşçi Partisi Hacıbektaş Belediye Başkan adayı Toprak ise, Hacıbektaş ilçesinde öncelikle toplumsal barışın tesis edilmesi gerektiğine dikkat çekti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.