banner461
banner195

Halit Elma AK Parti'den Resmi Başvurusunu Yaptı

Kaymaklı Belediye Başkanı Sayın Halit Elma AK Parti'den Resmi Başvurusunu bugün Yaptı...

Halit Elma AK Parti'den Resmi Başvurusunu Yaptı
21 Ekim 2013 Pazartesi 16:50

banner143
banner134

 Kaymaklı Belediye Başkanlığı için bugün Aday adaylığı müracaatında bulunan Halit Elma,resmi başvurusunu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih Açıkgöz'e teslim etti.

2009 yılından beri yürüttüğü Kaymaklı Kasabası Belediye başkanlığı görevine bir dönem daha talip olan Halit Elma aday adaylığı için gerekli olan evrakları AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz'e takdim etti. 

Son 4 yıllık çalışmalarından örnekler veren Başkan Elma, görevde bulunduğu süre içerisinde her zaman ve her platformda yanlarında olan AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatlarına ve Milletvekillerine teşekkür etti.
 
2023 vizyonu çerçevesinde hedeflerini anlatan Başkan Elma, AK Parti iktidarı ile birlikte Kaymaklı için her türlü çalışmaları gerçekleştireceklerini ifade etti. Kaymaklı için gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeye devam ettiği her projede Allah rızası için çalışmalar yürüterek beldesine hizmet etmeye çalıştığını belirten Halit Elma, 2014 yerel seçimlerinin ülkemize şehrimize ve beldemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi. 

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'na müracaat ederek Mart ayında yapılacak olan Belediye Başkanlık seçiminde Kaymaklı'dan aday adaylık başvurusunu yapan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma inşallah kasabamız için hayırlı olur dedi.
Elma, '' Hepinizin bildiği üzere ilimizin güzide beldelerinden bir tanesi olan Kaymaklı Kasabamızda bir dönem belediye başkanlık görevini yaptım. İnşallah ikinci dönem belediye başkanlık seçimlerinde de partimizi ve halkımız bana bir kere daha göreve layık görürler.
 
Elma,Kaymaklı Kasabamızda ilk dönem yaptığımız işleri ve yapacağımız işleri tamamlayıp kasabamızı Kapadokya Bölgesinin göz bebeği haline getireceğiz''dedi.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve merkez ilçe teşkilat üyeleri Başkan Halit Elma'nın aday adaylık başvurusundan duydukları memnuniyeti dile getirerek hayırlı olması temennilerinde bulundu. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen sohbetten sonra ayrıldılar..

Kaymaklı Kasabasına kattığı değerler ve özverili çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Halit Elma, 2014 yerel seçimleriyle birlikte Ak Parti iktidarının hizmetlerine devam edeceğini belirterek AK Parti İl teşkilat binasından ayrıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AK ELLER - 5 yıl önce
eller var çok çalişmaktan nasir baglar eller var çok alkişlamaktan şişer eller var riyadan kirlenir işte onun çaresi yok
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
kaymaklı için hayırlı olsun başkanım gece gündüz beş yıl çalıştı ak partiyede yakışıyor demekki sıkıntı yok
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
durmak yok halit başkanla yola ve hizmete devam.halit başkanın kaymaklı için yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce @AK ELLER
ak ellerde riya olmaz ,riya sahipleri bellidir. bunu da kaymaklı halkı çok iyi bilir. büyük kaymaklının büyük başkanına selam olsun.
Avatar
Belediye personeli - 5 yıl önce
Meyve veren ağaç taşlanırmış bu Kaymaklı şimdiyekadar böyle dürüs böyle çalışkan bir başkan görmedi sonuna kadar yanındayız başkanım yolun açık olsun
Avatar
gurbet50 - 5 yıl önce
hayırlı olsun sayın başkanım. kısa sürede kaymaklımız için yaptığın büyük hizmet ve projeler için teşekkür ediyoruz.başarılarının devamını diliyoruz.allah yolunu açık etsin.
Avatar
ali - 5 yıl önce
yolun açık olsun başkanım. kaymaklı seninle gurur duyuyor.
Avatar
serdar - 5 yıl önce
kasabamıza hayırlı olsun geçen dönem başkana oy vermedim ama bu dönem yanındayız.parti ayırt etmeden hizmet ediyor ve herkese yardımcı oluyor benim oy vermediğimi bile bile yardımcı oldu allah razı olsun yanındayız halit başkan